اخبارخراسان شمالی

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان بجنورد برگزار شد

مطالبه فرماندار بجنورد از دستگاه های ذیربط برای رفع کمبود مسجد در مرکز استان

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، اولین جلسه شورای اقامه نماز شهرستان بجنورد ظهر روز ۲۹ اردیبشهت ماه با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان، فرماندار و سایر اعضا و با دستور کار برنامه های نمازی و رفع مشکلات مساجد و نمازخانه های بین شهری برگزار گردید.

حجت الاسلام احمدی فرد در این جلسه که به ریاست فرماندار بجنورد برگزار شد، ضمن تشکر از پیگیری های فرماندار مرکز استان اظهار داشت: ارزیابی ستاد اقامه نماز استان از عملکرد اعضای شورا در سامان دهی فضاهای اقامه نماز در راه های مواصلاتی شهرستان در ایام پایانی اسفندماه ۱۴۰۲ مثبت بود و از زحمات مدیران دستگاه های مسئول تقدیر می نمائیم.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی با اشاره به نزدیکی ایام تعطیلات تابستان و اقامه نماز در بوستان های شهری گفت: شهرداری بجنورد باید مقدمات و امکانات لازم را جهت برپایی نماز جماعت در بوستان های شهری و تفرج گاه های برون شهری بجنورد را فراهم آورد.

باقرپور رئیس شورای اقامه نماز شهرستان بجنورد در پایان ضمن جمع بندی مباحث مطرح شده از کمبود مسجد درشهر بجنورد گلایه و از اداره راه و شهرسازی، شهرداری و سایر دستگاه های ذیربط خواست در زمینه شناسایی زمین های مناسب در شهر خصوصا محلاتی که فاقد مسجد می باشد اقدام عاجل صورت گیرد.

شورای اقامه نماز بجنورد

شورای اقامه نماز بجنورد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا