کرمان

طرح وقف کتاب در گردش در کرمان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمان، در دهه فرهنگی ترویج معارف نماز، طرح وقف کتاب در کرمان توسط یاوران نماز ستاد اقامه نماز استان کرمان برگزار شد.

طی مصاحبه روابط عمومی ستاد استان، مسوول طرح وقف کتاب در گردش و مسوول یاوران نماز ستاد اقامه نماز استان کرمان گفت: اولا هدف از این طرح گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در بین مردم است؛ ثانیا،کتبی که واقفین قصد وقف دارند به ایستگاه های کتاب تحویل می دهند و ایستگاه های کتاب مهر وقف در گردش و برچسب مربوطه را روی صفحه اول کتاب زده و  نصب کرده و در منظر عموم قرار می دهند.

کازرونی در ادامه بیان داشت: در این طرح مطالعه کننده، کتاب را خوانده و در اختیار دیگری قرار می دهد و همین طور این انتقال کتاب به  فرد دیگری ادامه پیدا می کند.

وی همچنین اظهار کرد: پایگاه مرکزی این طرح در ستاد اقامه نماز (بخش یاوران نماز) می باشد. و ایستگاه های وابسته در شهر و شهرستان ها می تواند به تعداد زیاد تشکیل شوند.

مسوول یاوران نماز ستاد اقامه نماز استان کرمان تصریح کرد: اداراتی از جمله شهرداری،استانداری،اوقاف،راه آهن، آموزش و پرورش و بعضی مدارس سطح شهر کرمان از این طرح استقبال و اعلام آمادگی کرده اند.

 برگزاری طرح وقف کتاب در گردش در کرمان

برگزاری طرح وقف کتاب در گردش در کرمان

برگزاری طرح وقف کتاب در گردش در کرمان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا