اخبارخراسان رضوی

برپایی نمایشگاه کتاب با موضوع نماز در اداره کل هواشناسی خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، به مناسبت دهه کرامت نمایشگاه کتاب با موضوع نماز در اداره کل هواشناسی خراسان رضوی برگزار گردید.

جودی دبیر اقامه نماز اداره کل هواشناسی گفت: نمایشگاه کتاب از تازه ترین محصولات انتشارات ستاد اقامه نماز است که با هدف معرفت افزایی و آشنایی پرسنل این اداره با عناوین و موضوعات متنوع نماز به مدت ده روز در دهه ی کرامت به نمایش درآمده است.

وی افزود: به دلیل اهمیت بحث کتاب و کتابخوانی و تاکید بزرگان دین ما به این مسئله، اداره کل هواشناسی هر ساله نمایشگاهی با عناوین کتاب های مذهبی در  این اداره برگزار می نماید.

علاقمندان می توانند به سایت نماز استور به آدرس (www.namazstore.ir)، نمایندگی فروش در مشهد مقدس و همچنین سفارش گرفتن از انتشارات تهران این محصولات در اختیار همکاران خود قرار دهند.

برپایی نمایشگاه کتاب با موضوع نماز در اداره کل هواشناسی برپایی نمایشگاه کتاب با موضوع نماز در اداره کل هواشناسی برپایی نمایشگاه کتاب با موضوع نماز در اداره کل هواشناسی برپایی نمایشگاه کتاب با موضوع نماز در اداره کل هواشناسی برپایی نمایشگاه کتاب با موضوع نماز در اداره کل هواشناسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا