اخبارچهارمحال و بختیاری

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان بروجن برگزار شد

امام جمعه بروجن: نماز دژ محکم الهی است.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهار محال و بختیاری، جلسه شورای اقامه نماز شهرستان بروجن با حضور حجت الاسلام و المسلمین احمدی امام جمعه بروجن، حجت الاسلام و المسلمین عدنانی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان و اعضا شورای اقامه نماز، روز شنبه، بیست و هفتم آبان ماه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در ابتدای جلسه حجت الاسلام احمدی امام جمعه و رئیس شورای اقامه نماز شهرستان با اشاره به اهمیت و جایگاه نماز در آیات و روایات اسلامی گفت: نماز دژ محکم الهی است و رأس وظایف هر مدیر و مسئولی در جامعه اسلامی نماز می باشد، چه نماز فردی و چه نماز جماعتی که تحت امر او در اداره اقامه میشود.

وی افزود: مسئولی که دغدغه نماز را نداشته باشد در امور اداری و مسئولیت خود نیز کم کار و ضعیف خواهد بود و روز قیامت مورد بازخواست قرار خواهد گرفت چرا که خداوند حجت را بر مسئولین تمام کرده با استناد به این آیه کریمه: الذین ان مکناهم فی الارض اقاموا الصلاه، نماز نشانه حکومت صالحان و نشانه موفقیت و پیشرفت مسئولان در جامعه اسلامی می باشد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین عدنانی خاطر نشان کرد: تمام تلاش ما برای حضور پرشور همکاران در نماز است، یکسری مشکلات در نمازخانه های برخی از ادارات وجود دارد که به امید خدا در حال پیگیری و رفع مشکل هستیم.

دبیر ستاد اقامه نماز بروجن ابراز کرد: در آیات و روایت بسیار زیادی به اهمیت برپایی نماز اول وقت و به‌ویژه نماز جماعت تاکید شده است و همواره نیز این موضوع مورد توجه بوده است که کار نباید مانعی برای تاخیر در برپایی نماز باشد.

در پایان جلسه کرمی فرماندار شهرستان بروجن ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات و فعالیت های انجام شده پیرامون مسائل مختلف نماز بیان کرد: جنگ نرم و فعالیتهای دشمنان یکی از اهداف آنان جهت تضعیف اعتقادات از جمله نماز می باشد.

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان بروجن برگزار شد

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان بروجن برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا