لرستان

بازدید از نمازخانه مجتمع خدماتی رفاهی محور بروجرد به اراک

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، حجت الاسلام والمسلمین چراغی به همراه کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز از نمازخانه مجتمع خدماتی رفاهی محور شهرستان بروجرد به اراک در تاریخ یازدهم شهریور ماه دیدار کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان در بازدید از نمازخانه مجتمع خدماتی رفاهی محور بروجرد به اراک اظهار داشت: باید نظافت و بهداشت محیط در این مجتمع‌ها رعایت شود و نظارت مستمری بر این موضوع انجام بگیرد و این مراکز باید از هر لحاظ مجهز و پاکیزه باشند تا زائرین حضرت اباعبدالله حسین (ع) که به منظور استراحت و یا انجام فرایض دینی خود به آنها مراجعه می‌کنند، بتوانند بهره لازم را ببرند و دچار مشکل نشوند.

وی گفت: علاوه بر خدمات رفاهی و مادی باید زمینه ارائه خدمات رفاهی معنوی نیز مورد توجه قرار بگیرد انتظار می‌رود وضعیت نمازخانه‌ها در این محور بهبود یابد.

این مقام مسئول همچنین با تأکید بر اینکه اقامه نماز موجب می‌شود زائرین برای مدتی توقف و استراحت داشته باشند، ادامه داد: نباید از نقش نمازخانه‌های بین‌راهی در کاهش تصادفات جاده‌ای غافل شد.

چراغی عنوان کرد: نمازخانه های بین راهی از نظر بهداشت، شستشوی فرش ها و نظافت سرویس های بهداشتی  باید به صورت مستمر و پیوسته بازرسی می شوند.

بازدید از نمازخانه مجتمع خدماتی رفاهی محور بروجرد به اراکبازدید از نمازخانه مجتمع خدماتی رفاهی محور بروجرد به اراکبازدید از نمازخانه مجتمع خدماتی رفاهی محور بروجرد به اراکبازدید از نمازخانه مجتمع خدماتی رفاهی محور بروجرد به اراک

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا