اخبارخوزستان

جلسه هم اندیشی با نمایندگان ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان خوزستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خوزستان، روز دوشنبه بیست و چهارم مهرماه جلسه هم اندیشی با نمایندگان ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان خوزستان برگزار شد.

این نشست بنا به دعوت دو نماینده از ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان با حضور مدیریت ستاد اقامه نماز استان خوزستان و کارشناس فرهنگی و آموزشی این ستاد برگزار شد.

سید موسی بلادیان، مدیر ستاد اقامه نماز استان خوزستان، در ابتدای جلسه هم اندیشی با نمایندگان ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان استان خوزستان در خصوص وضعیت جامعه و نیاز به تلاش بیشتر برای اقامه نماز و جذب جوانان به نماز بحث کرد.

وی تأکید کرد: باید تلاش کنیم تا هم جوانان و نوجوانان را به نماز جلب کنیم و هم زمینه‌ی ظهور آقا امام زمان (ع) را فراهم کنیم.

در ادامه، نویدزاده، کارشناس فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز استان، گفت: به دلیل وجود گروه‌ها و نیروهای تأثیرگذار در هر دو اداره کل، مانند هنرمندان، نویسندگان، کنشگران فضای مجازی و مسئولین کانون‌های فرهنگی مساجد در اداره کل ارشاد و ورزشکاران و مربیان ورزشی در اداره کل ورزش و جوانان، که کلام و رفتار آنها می‌تواند تأثیرگذار باشد، این نمایندگان جهت جذب جوانان و نوجوانان به نماز دعوت شده‌اند.

در پایان جلسه مقرر شد که نماینده‌ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی پس از بررسی، تعدادی از هنرمندان تأثیرگذار را برای شرکت در نشست فرهنگی که در ماه آبان برگزار خواهد شد، دعوت کند.

همچنین نماینده‌ اداره کل ورزش و جوانان نیز قرار شد که از میان مربیان ورزشی و تأثیرگذار، تعدادی را برای یک نشست فرهنگی با موضوع نماز دعوت کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا