اخبارالبرز

اولین جلسه هم اندیشی دبیران ستاد اقامه نماز دستگاههای اجرایی البرز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز، اولین جلسه هم اندیشی و دانش افزایی دبیران نماز دستگاههای اجرایی استان در سالن جلسات ستاد اقامه نماز استان با حضور دبیران، بهزیستی، کانون پرورش فکری، تبلیغات اسلامی، نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاهها، آموزش فنی حرفه ای، انتقال خون، جهاد کشاورزی و ثبت احوال مورخ سی ام آذرماه برگزار شد.

در این جلسه راجع به بررسی راهکارهای ایجاد انگیزه جهت برپایی نماز جماعت و آسیب شناسی در خصوص مشکلات موجود در گسترش فرهنگ نماز و یافتن راه حل های کاربردی صحبت شد.

معدنی پور کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز گفت: برگزاری نماز جماعت با شکوه در ادارات در گرو حضور مدیران و معاونین اداره است که امیدواریم شاهد برگزاری هر چه باشکوه تر نماز جماعت در ادارات باشیم.

در ادامه هر یک از دبیران نماز به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و مهم ترین نکته این جلسه اعلام آمادگی دستگاهها جهت اعزام روحانی به مدارس بود و مکاتبه با آموزش و پرورش و همکاری بیشتر این اداره کل را خواستار شدند.

اولین جلسه هم اندیشی و دانش افزایی دبیران نماز دستگاههای اجرایی استان برگزار شد اولین جلسه هم اندیشی و دانش افزایی دبیران نماز دستگاههای اجرایی استان برگزار شد اولین جلسه هم اندیشی و دانش افزایی دبیران نماز دستگاههای اجرایی استان برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا