اخبارالبرز

نشست توجیهی جشن تکلیف ده هزار نفری در البرز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز، نشست توجیهی جشن تکلیف ده هزار نفری نسل نو با حضور معاون فرهنگی آموزش و پرورش به همراه رئیس و کارشناس اداره قرآن و عترت اداره کل آموزش و پرورش و مدیر  و کارشناسان ستاد اقامه نماز مورخ چهاردهم فروردین ماه در سالن جلسات ستاد برگزار شد.

پیرامون این جلسه راجع برنامه ریزی برگزاری نشست های نمازشناسی در مدارس استان البرز در راستای نماز نسل نو و جشن تکلیف ده هزار نفری دانش آموزان مکلف در اردیبهشت ماه بحث و تبادل نظر شد.

مرادی مدیر ستاد اقامه نماز گفت: این جشن ها با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار گردد، تا علاوه بر ایجاد خاطره ای ماندگار در ذهن دانش آموزان، بر اهمیت این موضوع بیش از پیش واقف شوند.

فتح الهی معاون فرهنگی آموزش و پرورش گفت: با همت این معاونت برای سال جاری حدود ده هزار نفر از دانش آموزان مکلف جهت برگزاری جشن تکلیف شناسایی و ثبت نام شده اند، همچنین در خصوص ادامه ی سلسله نشست های نمازشناسی پیشنهاد شد ادامه ی این نشست ها از هفته سوم فروردین ماه آغاز گردد.

در ادامه مرادی گفت: با توجه به اهمیت برگزاری جشن تکلیف برای نو تکلیفان البرزی و اینکه این برنامه با حضور ده هزار نفری دانش آموزان مکلف برگزار می شود بهتر است این جشن باشکوه در مصلای بزرگ کرج برگزار گردد.

و در پایان این جلسه مقرر شد، ستاد اقامه نماز جهت اعزام اساتید برای آموزش نماز به دانش آموزان قبل از برپایی جشن تکلیف با شکوه استانی اقدام کند و نیز در ادامه در خصوص بارگذاری مستندات عملکرد نماز آموزش و پرورش در سامانه سجاده راهنمایی ها و نکات لازم توسط کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز به دبیر نماز آموزش و پرورش ارائه شد.

نشست توجیهی جشن تکلیف ده هزار نفری نسل نو برگزار شد نشست توجیهی جشن تکلیف ده هزار نفری نسل نو برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا