همدان

جلسه توجیهی اعضای هیات داوری استان همدان برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان همدان، جلسه توجیهی اعضای هیات داوری استان و شهرستان های همدان در خصوص سامانه سجاده روز دوشنبه ۱ خرداد باحضور حجت الاسلام والمسلمین سید مرتضی حسنی حلم مدیر ستاد اقامه نماز استان همدان، مهدی اخوان مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و نماینده استاندار در هیات ارزیابی، کارشناسان ستاد اقامه نماز و دیگر مسئولین در سالن جلسات تالار قرآن همدان برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام والمسلمین حسنی حلم ضمن تبریک ایام دهه کرامت و سالروز میلاد حضرت معصومه(س) با اشاره به اهمیت نماز از دیدگاه امام خمینی(ره) بیان کرد: تمام وجود دنیا برای تربیت انسان است و هیچ راهی بهتر از نماز برای تربیت انسان جلوی راه ما قرار نگرفته است.

حجت الاسلام حسنی حلم در این جلسه ضمن توضیحاتی در خصوص بارگذاری مستندات در سامانه سجاده، افزود: ثبت فعالیت ها در سامانه، جهت آماده سازی ارزیابی ادارات و دستگاه های اجرایی استان انجام می شود و بارگذاری کردن مستندات در سامانه سجاده الزامی است و دبیر اقامه نماز هر دستگاه موظف است در خصوص هر قسمت در سامانه مذکور مستند ارائه دهد.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین شاکری کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان توضیحاتی در خصوص ادارات استان که اطلاعات و گزارش برنامه‌های توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز خود را در سامانه سجاده بارگذاری کردند ارائه داد و در مورد نحوه نظارت و بررسی مستندات ادارات شهرستان ها در سامانه سجاده همچنین همکاری با ائمه جماعت در زمان اقامه نماز در ادارات مطالبی را بیان کرد.

وی گفت: ۳۷۴ دستگاه وارد این سامانه شده اند و ایجاد فرم کرده اند که لازم می دانیم تمام دستگاه ها در موعد مقرر خود ارزیابی را انجام دهند. کارشناس نظارت و ارزیابی استان ادامه داد: با توجه به ارتباط مستمر ستاد اقامه نماز با دستگاه‌ها در طول سال، بررسی عملکرد دستگاه‌ها نیز نسبت به گذشته بسیار دقیق تر خواهد بود که می‌بایست دبیران اهتمام بیشتری در بارگزاری مستندات داشته باشند که این امر با برگزاری جلسات متعدد با ادرات و دستگاه های اجرایی محقق خواهد شد.

شاکری با اشاره حضور دبیران در دستگاه های اجرایی جهت پیشبرد فرهنگ اقامه نماز در سطح ادارات، تشریح کرد: سطح توقع از دبیران و به تبع حضور در دستگاه در ارزیابی سال ۱۴۰۲بیشتر است و انتظار می رود در سال جاری شاهد تحقق اهداف ستاد اقامه نماز باشیم.

لازم به ذکر است در این جلسه توجیهی حجت السلام شاکری کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان بصورت ویدئو کنفرانس روش استفاده از سامانه سجاده و نحوه بارگذاری مستندات را آموزش داد و در پایان حکم های هیات های ارزیابی شهرستان ها به اعضا تقدیم گردید.

جلسه توجیهی اعضای هئیت داوری استان و شهرستان های همدان در خصوص سامانه سجاده باحضور مدیر ستاد اقامه نماز استان همدان برگزار گردید

جلسه توجیهی اعضای هئیت داوری استان و شهرستان های همدان در خصوص سامانه سجاده باحضور مدیر ستاد اقامه نماز استان همدان برگزار گردید

جلسه توجیهی اعضای هئیت داوری استان و شهرستان های همدان در خصوص سامانه سجاده باحضور مدیر ستاد اقامه نماز استان همدان برگزار گردیدجلسه توجیهی اعضای هئیت داوری استان و شهرستان های همدان در خصوص سامانه سجاده باحضور مدیر ستاد اقامه نماز استان همدان برگزار گردیدجلسه توجیهی اعضای هئیت داوری استان و شهرستان های همدان در خصوص سامانه سجاده باحضور مدیر ستاد اقامه نماز استان همدان برگزار گردیدجلسه توجیهی اعضای هئیت داوری استان و شهرستان های همدان در خصوص سامانه سجاده باحضور مدیر ستاد اقامه نماز استان همدان برگزار گردید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا