کردستان

جلسه توجیهی آموزشی اعضای هیأت ارزیابی ستاد اقامه نماز استان کردستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان جلسه توجیهی آموزشی هیأت ارزیابی ستاد اقامه نماز استان کردستان در تاریخ سه شنبه نهم خرداد ماه و با حضور اعضا برگزار گردید

در این جلسه که قبلاً کلیات آن به صورت انفرادی به اطلاع اعضا رسیده بود، عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تشکر و قدردانی از اعضای هیأت در همراهی و همکاری با ستاد اقامه نماز استان اظهار داشت: هر کار و تلاشی که صورت می پذیرد، زمانی می توان از صحت و سقم آن اطمینان حاصل نمود که به طور دقیق از نظر کمی و کیفی مورد ارزیابی قرار گیرد.

وب افزود: بی شک در بحث نماز و برنامه های نمازی قریب به اتفاق دستگاهها کارها و اقدامات قابل تقدیری را انجام داده اند که می طلبد برای قدردانی از این تلاش ها و رعایت اصل عدالت به امر ارزیابی عملکرد در چارچوب علمی و برنامه ریزی شده پرداخت.

مدیر ستاد اقامه نماز استان یادآور شد: انشاالله این امر مهم در سال ۱۴۰۱ از تاریخ ۱۱ خرداد تا ۲۴ خرداد توسط هیأت ارزیابی عملکرد نمازی دستگاهها در ستاد اقامه نماز استان صورت خواهد پذیرفت.

در ادامه مرادی کارشناس ستاد اقامه نماز بر اساس چارچوب تعریف شده در سامانه سجاده کلیات و نحوه انجام ارزیابی عملکرد را برای اعضا تشریح و توضیح داد و مقرر شد فرآیند کار با حضور اعضا از ۱۱ خرداد آغاز شود.

جلسه توجیهی آموزشی اعضای هیأت ارزیابی ستاد اقامه نماز استان کردستان برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا