آذربایجان غربیاخبار

دومین نشست توجیهی دبیران دستگاه‌های اجرایی آذربایجان غربی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان غربی، دومین نشست توجیهی و تبیینی دبیران دستگاه‌های اجرایی استان به میزبانی اداره کل استاندارد استان، در روز هفتم اسفند ماه با حضور موسی پور مدیر کل اداره استاندارد، حجت‌الاسلام والمسلمین پناهی مدیر ستاد اقامه نماز استان، عبدی کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد استان و دبیران دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد.

در این جلسه، موسی پور مدیر کل اداره استاندارد این استان از اهداف و اهمیت چنین جلساتی برای اشاعه هرچه بیشتر فرهنگ نماز در جامعه سخن گفت.

وی با خوشامدگویی از حضور شرکت‌کنندگان در این جلسه اظهار داشت: اداره استاندارد یکی از فعال‌ترین دستگاه‌های دولتی در زمینه ترویج و توسعه نماز می باشد و برنامه‌ریزی‌های متنوع و مؤثری در خصوص نماز و خانواده و تمرکز بر جوانان انجام گرفته است که امیدواریم با کمک خداوند متعال و همکاری همه مسئولان جواب‌گوی حق و مردم باشیم.

این جلسه که با حضور دبیران اقامه نماز دستگاه‌های مختلف در استان برگزار شد، دبیران اقامه نماز تجربیات و ایده‌های خلاقانه خود در زمینه اشاعه و توسعه فرهنگ نماز در جامعه را به اشتراک گذاشتند.

همچنین آنها مطالب و نکته‌نظرات مفید و کاربردی خود را در خصوص اجرایی کردن تفاهم‌نامه‌ بومی که بین دستگاه‌ مطبوع خود و ستاد اقامه نماز استان منعقد شده بود، با یکدیگر مطرح کردند.

این جلسه با هدف هماهنگی و همکاری بیشتر دبیران اقامه نماز در این راه مهم و مقدس برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین پناهی مدیر ستاد اقامه نماز استان آذربایجان غربی، از دبیران اقامه نماز دستگاه‌های مختلف خواست که در خصوص فرهنگ نماز و بهبود عملکردی دستگاه‌ها طی سال جاری، در زمینه پرشور نمودن اقامه نماز دستگاهی‌های خود فعالیت مضاعفی داشته باشند.

وی همچنین از مدیران و معاونین دستگاه‌ها خواست که التزام بیشتری در حوزه نماز از خود نشان بدهند و از فعالیت‌های دبیران اقامه نماز حمایت کنند.

پناهی در این جلسه به اتمام فرایند بارگذاری عملکرد‌های دستگاه‌های اجرایی در حوزه نماز که مهلت آن اسفند ماه سال جاری می‌باشد، نیز اشاره کرد و تاکید کرد: با جدیت تمام نسبت به بارگذاری مستندات در حوزه نماز اقدامات خود را انجام دهند.

در پایان این جلسه، مقرر شد که بصورت دو ماه یکبار این جلسات به میزبانی هر یک از دستگاه‌های اجرایی اجرا شود و در پیشبرد اهداف نمازی و تفاهم‌نامه‌های بومی همکاری و هماهنگی لازم صورت گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا