اخبارچهار محال و بختیاری

اولین جلسه شورای اقامه نماز صداوسیما چهارمحال و بختیاری برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری: صداوسیما بهترین مبلغ برای نماز است.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، به نقل از خبرگزاری صداوسیمای مرکز چهارمحال و بختیاری، اولین جلسه اقامه نماز صداوسیمای استان با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، سید محسن حسینی مدیرکل صداوسیمای استان و دیگر اعضای شورای اقامه نماز این سازمان، روز چهارشنبه، دوازدهم اردیبهشت ماه در محل سالن جلسات صداوسیما برگزار شد.

در ابتدای جلسه سید محسن حسینی مدیرکل صدا و سیما به اهمیت و نقش تولیدات رسانه ای در ترویج فرهنگ نماز اشاره کرد و گفت: با هم اندیشی رسانه و ستاد اقامه نماز می توان محصولات و محتواهای اثربخش و فراگیر در این حوزه تولید و پخش کرد.

 وی آثار تولیدات کوتاه مدت را به ویژه برای گروه سنی کودک و نوجوان تأثیرگذار دانست و افزود: ضروری است در برنامه های کودک و نوجوان هنرمندانه و جذاب به آموزش نماز پرداخته شود.

سیدمحسن حسینی گفت: اگر کارشناسان مسائل دینی در برنامه های اذانگاهی به طور زنده و مستقیم با مردم در تعامل باشند آن برنامه در ترویج فرهنگ نماز موفق است.

مدیرکل صدا و سیما همچنین پخش گزارش هایی از خادمین نماز و مسابقات آموزشی ستاد اقامه نماز را هم از موارد رونق بخشی نماز در جامعه دانست.

در ادامه جلسه حجت السلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان به آموزش همگانی نماز در جامعه به عنوان شعار سال ستاد اقامه نماز کشور اشاره کرد و گفت: ستاد اقامه نماز طرح ها و ایده های مختلفی برای تحقق این شعار در استان در نظر گرفته است.

وی اظهار داشت: اساتید تخصصی مرکز نماز و مهدویت کشور برای حضور در رسانه استانی و ارائه مسائل مرتبط با نماز و مهدویت، آماده همکاری هستند.

حجت الاسلام کریمی از تولید، پخش و اثرگذاری مطلوب برنامه های میزگرد محور شبکه جهان بین در بحث نماز قدردانی کرد و افزود: برنامه کودک و نوجوان رسانه استانی مورد استقبال مخاطبان زیادی است که می تواند در امر آموزش نماز گام بردارد.

وی صدا و سیما را بهترین مبلغ نماز دانست و گفت: ستاد اقامه نماز با مشارکت و همکاری رسانه استانی با برگزاری مسابقات مختلف می توانند در ترویج فرهنگ نماز اثربخش باشند.

مدیر ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری همچنین معرفی خیرین مسجدساز، برگزاری مسابقات در ادارات و تشویق فرزندان و خانواده همکاران را برای رونق بخشی مساجد و ایجاد پویایی در بین کارکنان مفید دانست.

اولین جلسه شورای اقامه نماز سازمان صداوسیما چهارمحال و بختیاری برگزار شد

اولین جلسه شورای اقامه نماز سازمان صداوسیما چهارمحال و بختیاری برگزار شد

اولین جلسه شورای اقامه نماز سازمان صداوسیما چهارمحال و بختیاری برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا