اخبارچهار محال و بختیاری

جلسه پیگیری ساخت نمازخانه بین راهی شهرکرد به اصفهان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، روز یکشنبه، سوم دی ماه، با محوریت ساخت نمازخانه بین راهی جنب پلیس راه شهرکرد به اصفهان، با غلامی مدیرکل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان با اشاره به ساخت نمازخانه بین راهی جنب پلیس راه شهرکرد به اصفهان گفت: اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان باید در روند کار و ساخت نمازخانه بین راهی جنب پلیس راه شهرکرد به اصفهان تمام تلاش و سعی خود را به کار بگیرد و در نظر داشته باشد که مسافرانی که در مسیر شهرکرد به اصفهان تردد دارند، طی در خواست ها و تماس های مکرر و زیاد، خواهان هرچه زودتر تاسیس این نمازخانه شده اند.

وی با اشاره به اهمیت جایگاه ساخت این نمازخانه بین راهی اظهار کرد: زمین کنار پلیس راه شهرکرد به اصفهان بهترین جایگاه هایی بود که برای ساخت این نمازخانه بین راهی پیش بینی و کلنگزنی شد.

حجت الاسلام کریمی در ادامه به روند اجرای برنامه های تفاهم نامه این اداره تاکید کرد و افزود: شورای اقامه نماز راهداری و حمل و نقل جاده ای می تواند با همکاری مدیرکل و کارکنان این اداره، برنامه های تفاهم نامه مشرکت این اداره و ستاد اقامه نماز را به بهترین شکل برگزار کند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان خاطرنشان کرد: دبیر و شورای اقامه نماز این اداره باید به طور جدی پیگیر اجرای برنامه ها نماز و نشست های تخصصی نماز  ویژه کارکنان اداره باشند و فعالیت ها و برنامه های اجرا شده و درحال اجرا را در اولین فرصت در سامانه سجاده  ثبت کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا