اخباراصفهان

دوره آموزش نماز ویژه رانندگان و پرسنل اتوبوسرانی اصفهان برگزار می شود

مدیر ستاد اقامه نماز استان: شناخت ظرفیت و تأثیرگزاری رانندگان، می تواند در هدفمند سازی جامعه مؤثر باشد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، جلسه هم اندیشی ستاد اقامه نماز با سازمان اتوبوسرانی اصفهان روز پنجشنبه دوازدهم بهمن ماه با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان، حجت الاسلام والمسلمین اریسیان دبیر ستاد اقامه نماز شهرداری و داوود بحیرایی مدیر عامل شرکت واحد اتوبوس رانی برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر به اهمیت امر نماز اشاره داشت و گفت: ترویج امر نماز از واجبات می باشد و برای دعوت افراد نیز باید به نحو خاص طرف مقابل این ترویج انجام گیرد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان بیان داشت: شناخت ظرفیت و تأثیرگزاری رانندگان، می تواند در هدفمند سازی جامعه مؤثر باشد.

وی ادامه داد و گفت: اتوبوسرانی میتواند مبلغ دین باشد لذا باید با برگزاری دوره ها و آموزه های دینی پرسنل و رانندگان را به مبلغان دینی تبدیل کند.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر ضمن اعلام آمادگی ستاد اقامه نماز استان جهت برگزاری دوره آموزشی آداب و اسرار نماز به همراه معارف نمازی بیان داشت: اولین قدم در امور فرهنگی ویژه رانندگان اتوبوسرانی را ستاد اقامه نماز استان بر می دارد و با فرهنگ سازی امر نماز در بین رانندگان و خانواده های آنان مروج امر نماز در جامعه تربیت می کند.

وی آموزش نمازی را مهم خواند و اظهار کرد: برگزاری دوره های آموزشی به صورت حضوری و غیر حضوری قابل اجرا می باشد و با همکاری این سازمان این دوره برگزار می شود.

مقرر شد برنامه ریزی کامل شود تا پرسنل و اتوبوس رانان شرکت واحد اتوبوس رانی شهرداری اصفهان در آموزش آداب و اسرار نماز شرکت کنند.

در پایان مدیر ستاد اقامه نماز استان در نماز جماعت شرکت کرد و از نمازخانه این سازمان بازدید کرد.

تعامل ستاد با شرکت واحد اتوبوس رانی اصفهان

تعامل ستاد با شرکت واحد اتوبوس رانی اصفهان

تعامل ستاد با شرکت واحد اتوبوس رانی اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا