اخباربوشهر

جلسه شورای آموزش و پرورش استان بوشهر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان بوشهر، جلسه شورای آموزش و پرورش استان با حضور استاندار عصر روز شنبه نوزدهم اسفندماه در سالن جلسات استانداری برگزار شد.

احمد محمدی‌زاده استاند ار بوشهر شامگاه شنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش استان بوشهر اظهار کرد: این نظام و انقلاب مرهون خدمات ارزشمند جامعه معلمان است.

استاندار بوشهر فرایند دینداری در بین نسل‌ها از سوی آموزش و پرورش را مورد تاکید قرار داد و گفت: نهاد تعلیم و تربیت با داشتن معلمان مذهبی و دینی و با اهتمام مدیران این توانایی را دارند که حتی اگر هیچ کار فرهنگی در حوزه دینی در جامعه صورت نگیرد دینداری را ترویج دهند.

وی با تاکید بر نقش آموزش و پرورش در ترویج تفکر دینی اظهار کرد: معلمان باید در کنار آموزش به ترویج فرهنگ دینی  اسلام نیز توجه داشته باشند.

در ادامه خشنود مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن اشاره به نقش ویژه آموزش و  پرورش در ترویج فرهنگ دینی بخصوص فرهنگ اقامه نماز در بین دانش آموزان، وضعیت فضای نماز خانه های مدارس را مورد تاکید قرار داند و اظهار کرد: با توجه به فرمایش  مقام معظم رهبری در  اجلاس سال  جاری پیرامون توجه  بیشتر و  لزوم  رسیدگی به نسل نو در مراکز آموزشی بیش از پیش عنایت گردد.

وی  در ادامه گفت : با توجه به در پیش بودن ایام تعطیلات نوروزی و حضور مسافرین در این ایام در استان لازم است، که نمازخانه های مدارس و همچنین نماز خانه های موجود در  سطح شهر به بهترین نحو ممکن رسیدگی و موارد مورد نیاز  نمازخانه ها تکمیل گردد.

 

جلسه شورای آموزش و پرورش استان بوشهر جلسه شورای آموزش و پرورش استان بوشهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا