اخباربوشهر

جلسه شورای اقامه نماز استان بوشهر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان بوشهر، جلسه شورای اقامه نماز استان صبح روز دوشنبه ۱۸ اردیبشهت ماه ۱۴۰۲ در سالن جلسات استانداری با حضور استاندار بوشهر و معاون توسعه مدیریت منابع استانداری برگزار شد.

در این جلسه محمدی زاده استاندار بوشهر ضمن بیان مطالبی پیرامون برگزاری اجلاس های استانی نماز گفت: می بایست کارگروه ویژه‌ای برای بررسی وضعیت نمازخانه اداره‌های سطح استان تشکیل شود و پس از شناسایی کمبودهای نمازخانه‌های آنها برای بهبود آن اقدام شود.

وی تاکید کرد: برای ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی در حوزه نماز، تدوین شاخص‌های این حوزه ضروری است.

محمدی‌زاده بیان کرد: برای ترویج فرهنگ اقامه نماز از ظرفیت‌های اجرایی سپاه پاسداران استفاده شود.

استاندار بوشهر ادامه داد: نماز نماد نظام دینی است و نباید از هدف اصلی که ترویج اقامه نماز  و دیگر مسائل  مرتبط با آن در سطح جامعه است غافل شد.

در ادامه خشنود مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تشکر از  حمایت های استاندار بوشهر در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز در سطح استان اظهار کرد: با توجه به دستورالعمل برگزاری اجلاس استانی نماز، به گونه ای برنامه ریزی شود که این اجلاس بنحو شایسته برگزار گردد که دستاوردهای آن در توسعه و تقویت نماز در سطح استان ملموس باشد.

وی افزود: طبق برنامه ریزی انجام شده، در این اجلاس افراد موثر و فعال در امر نماز و همچنین برگزیدگان جشنواره فجر تا فجر مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

 

جلسه شورای اقامه نماز استان بوشهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا