اخباربوشهر

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل بهزیستی بوشهر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان بوشهر، صبح روز شنبه مورخه نهم دیماه، جلسه شورای اقامه نماز اداره کل بهزیستی با حضور  مدیر ستاد اقامه نماز استان در دفتر مدیر کل  بهزیستی استان برگزار شد.

در این جلسه خشنود مدیر ستاد اقامه نماز استان بوشهر ضمن تشکر از توجه مدیریت بهزیستی استان به امر مهم نماز، به بیان نکاتی در خصوص وظایف ذاتی ستاد اقامه نماز پرداخت.

مدیر ستاد اقامه نماز در قسمت دیگری از سخنانشان به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص ارزیابی عملکرد دستگاه ها در موضوع نماز اشاره کردند . ایشان در پایان از پیگیری ها و فعالیت های اقامه نماز در بهزیستی استان ابراز رضایت کرده و اظهار امیدواری کرد با تبادل تفاهمنامه بومی سازی سال ۱۴۰۳ گامهای موثر تری در این راه برداشته شود.

رضا محمودی سرپرست بهزیستی استان بوشهر نیز ضمن خیر مقدم به مدیر ستاد اقامه نماز استان، با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در سطح بهزیستی استان در خصوص امر نماز، بر بیشتر شدن فعالیتها و سیاستگزاری برای حضور حداکثری همکاران در صفوف نماز اول وقت تاکید کرد.

همچنین در این جلسه سید محمد مهدی عظیمی کارشناس امور فرهنگی به ارائه گزارش عملکرد شورای اقامه نماز اداره کل در طی سال ۱۴۰۲ پرداخت.

 

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل بهزیستی استان بوشهر جلسه شورای اقامه نماز اداره کل بهزیستی استان بوشهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا