اخبارمرکز تخصصی نماز

احصاء و موضوع بندی کتب و تالیفات در حوزه نماز

به گزارش روابط عمومی مرکز تخصصی نماز، حجت الاسلام خجسته، مسئول اداره پژوهش و تولید مرکز تخصصی نماز، در گفتگو با روابط عمومی این مرکز، از احصاء و موضوع‌ بندی تمامی کتب چاپ شده در حوزه نماز خبر داد و گفت: احصاء و موضوع بندی در فعالیت پژوهشی نیاز مبرم هر مجموعه ای است که برنامه ای برای پژوهش و تولید داشته باشد.

حجت الاسلام خجسته، با اشاره به اهمیت این موضوع گفت: برای ما بسیار مهم است که قبل از هرگونه اقدامی در مورد پژوهش‌های نمازی، در گام نخست بدانیم که داشته‌های ما در مورد نماز به چه مقدار است تا بتوانیم در این حوزه فعالیت دقیق تری داشته باشیم.

وی در ادامه به روند چندین ماهه‌ی این کار اشاره کرد و افزود: برای تحقق این مهم، اول به سراغ لیست کتاب‌ها از اداره ارشاد و دیگر مراکز معتبر رفتیم و بعد از پالایش حدود نه هزار عنوان کتاب، به بیش از ۳۹۰۰  عنوان کتاب رسیدیم.

مسئول اداره پژوهش مرکز تخصصی نماز اظهار داشت: گام بعدی موضوع بندی کتبی بود که با عنوان نماز به چاپ رسیده اند، حدود ۳۰ موضوع انتخاب شد و بعد از مطالعه‌ی اجمالی، هر کتاب در دسته‌بندی مناسب خود قرار گرفت.

وی در پایان ضمن اعلام اتمام فعالیت در این حوزه گفت: علاقه‌مندان می توانند با ورود به سامانه http://qunoot.net/File/file-1717307512-cz1u25t2iat3.xlsx با این عناوین آشنا شوند.

احصاء و موضوع بندی کتب و تالیفات در حوزه نماز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا