اخبارقممرکز تخصصی نماز

جلسه بررسی ظرفیت های سامانه شمع در قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، جلسه بررسی ظرفیت های سامانه شمع، صبح یکشنبه، شانزدهم مهرماه با حضور معاون تبلیغ مرکز تخصصی نماز و مسئول ظرفیت های تبلیغی این سامانه در ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

جلالی مسئول ظرفیت های تبلیغی سامانه شمع نیز در این جلسه به تشریح خدمات قابل ارائه در این سامانه پرداخت و گفت: با ثبت مشخصات و سوابق مبلغین و درخواست های واصله در خصوص حضور مبلغین در این سامانه، این سامانه نقش پل ارتباطی بین مبلغین و درخواست کنندگان را ایفا می کند.

وی افزود: در این سامانه با ثبت سوابق مبلغین می توانیم ستاد اقامه نماز را در انتخاب و اعزام مبلغین تخصصی به مدارس، مساجد و دیگر مناطق نیازمند حضور مبلغین یاری کنیم.

کارشناس فرهنگی آموزشی ستاد اقامه نماز استان در این جلسه به تشریح انتظارات از مبلغین پرداخت و گفت: مبلغین می بایست قبل از اعزام با گذراندن دوره های آموزشی تخصصی نماز، مهارت های لازم را کسب کنند.

حجت الاسلام و المسلمین مجتبی علمائی در ادامه به استفاده از ظرفیت اساتیدی که در این دوره ها شرکت کرده اند اشاره کرد و گفت: ستاد اقامه نماز با استفاده از ظرفیت این اساتید و اعزام آنان به مناطق کمتربرخوردار، مدارس، مساجد و دیگر نقاط در صدد اشاعه فرهنگ نورانی نماز در جامعه است.

حجت الاسلام و المسلمین حسن رجبی معاون تبلیغ مرکز تخصصی نماز نیز در این جلسه به تشریح این دوره ها پرداخت و گفت: مرکز تخصصی نماز که از جمله مراکز تحت نظارت حوزه های علمیه است با ارائه و برگزاری دوره های تخصصی نماز در حال پرورش مبلغین تخصصی در این حوزه است.

وی افزود: این دوره ها به صورت تخصصی برگزار می شود و مباحث متفاوتی در حوزه های و با مخاطبین مختلف مورد بررسی قرار می گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا