اخبارکردستان

جشن تکلیف ۳۰۰۰ دانش آموز دختر در سنندج برگزار می شود

مراسم جشن تکلیف 3000 دانش آموز دختر با حضور مسئولین در ورزشگاه 22 گولان سنندج برگزار و در پایان نماز جماعت به امامت امام جمعه سنندج اقامه می شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، با برنامه ریزی و پیگیری ستاد اقامه نماز و در پی جلساتی که مدیر ستاد اقامه نماز استان با مدیرکل اوقاف و امور خیریه و همچنین در شورای اقامه نماز اداره کل آموزش و پرورش، مقرر شد جشن تکلیف ۳۰۰۰ دانش آموز دختر در سنندج  برگزار شود.

به همین منظور بیست و پنجم دی ماه جلسه ای در فرمانداری سنندج با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان، فرماندار سنندج، مدیرکل اوقاف و امور خیریه، مدیران نواحی یک و دو آموزش و پرورش سنندج، معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش و تعدادی از مدیران ادارات شهرستان جهت هماهنگی لازم و تقسیم کار و مسئولیت برای برگزاری جشن تکلیف با حضور حداکثر دانش آموزان در سنندج تشکیل شد.

در ابتدای این جلسه حسن عسکری فرماندار سنندج توضیحات مبسوطی پیرامون اهمیت این جشن معنوی و باشکوه ارائه کرد و از همه دستگاه ها خواست که تمام ظرفیت خود را برای برگزاری این جشن بکار گیرند.

در ادامه حجت الاسلام کاروند مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کردستان، اکبر عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان و طیبی راد معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان بر اهمیت برگزاری این جشن تاکید کردند و مطالبی درخصوص نکاتی که باید مورد توجه قرار گیرد بیان کردند.

پس از ارائه نظرات و پیشنهادات سایر اعضاء حاضر در جلسه مقرر گردید مراسم جشن تکلیف ۳۰۰۰ دانش آموز دختر با حضور مسئولین در ورزشگاه ۲۲ گولان سنندج برگزار شود و در پایان نماز جماعت به امامت امام جمعه سنندج اقامه شود.

ضمنا حجت الاسلام کاروند مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان اعلام کرد که اداره کل اوقاف برای تمام دانش آموزان چادر نمازی، سجاده و کیف تهیه خواهد کرد و سایر ادارات نیز متعهد شدند در تهیه پذیرایی، تامین وسیله نقلیه، تجهیز ورزشگاه و سایر موارد سهیم باشند.

جشن تکلیف 3000 دانش آموز دختر در سنندج برگزار می شود جشن تکلیف 3000 دانش آموز دختر در سنندج برگزار می شود

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا