اخبارگلستان

از حج و زیارت استان گلستان در حوزه نماز تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، مراسم تجلیل و تقدیر از حج و زیارت استان در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ نماز با حضور سید علی میر قاسم پور مدیرکل حج و زیارت، قاسم محمدی مدیر ستاد اقامه نماز استان و همکاران، روز دوشنبه سوم اردیبهشت ماه در نماز خانه حج و زیارت استان برگزار شد.

در این مراسم محمدی مدیر ستاد اقامه نماز استان، روند ارزیابی از دستگاههای اجرایی در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ نماز را تشریح کرد و گفت: هیات ارزیابی ستاد اقامه نماز هر ساله دستگاههای اجرایی استان را که در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ نماز طبق توافق نامه ها کشوری و بومی و دستورالعمل های اجرایی مورد ارزیابی قرار می دهد و در پایان سال از دستگاههای که مشمول تقدیر ، تقدیر ویژه به عمل می آورد.

محمدی افزود: تجلیل از دستگاههای برتر استان بدین معنا است که دستگاهها با همکاری و همدلی و تبادل تجربیات با هم بتوانند به جایگاههای رفیع و در شان نماز دست یابند و از دستگاههای موفق الگو برداری کنند.

در پایان این مراسم از سید علی میرقاسم پور مدیر کل حج و زیارت استان که در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ نماز مشمول تقدیر ویژه شده بود، با اهداء لوح سپاس تقدیر شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا