اخبارالبرز

گرامیداشت هفته عقیدتی سیاسی و روز معلم در البرز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز، به مناسبت گرامیداشت هفته عقیدتی سیاسی و روز معلم مراسمی با هماهنگی سپاه ناحیه امام سجاد(ع) شهر کرج و با دعوت از خانواده معزز و معظم شهدا، حجت الاسلام والمسلمین نعیمی مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه استان، برادران پاسدار حوزه های بسیج، مربیان طرح صالحین رجایی شهر و آحاد مردم در مسجد امام رضا(ع) مورخ دهم اردیبهشت ماه برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین مرادی مدیر ستاد اقامه نماز در رابطه نمادهای سبک زندگی غربی در تقابل با سبک زندگی اسلامی بیان کرد: فرهنگ زندگی، متأثر ازتفسیر ما از زندگی است و هر هدفی را برای زندگی تعیین کنیم، سبک خاصی را به همراه می‌آورد.

وی افزود: مفهوم سبک و فرهنگ زندگی به مسائلی نظیر خانواده، ازدواج، نوع مسکن، نوع لباس، الگوی مصرف، تفریحات و اوقات فراغت، کسب و کار، رفتارهای فردی و اجتماعی در محیط‌های مختلف و به عبارت دیگر به همه مسائلی بر می‌گردد که متن زندگی انسان را شکل می‌دهند.

مرادی بیان داشت: پوسته فرهنگ غربی پیشرفت ظاهری است؛ اما باطن آن سبک زندگی مادی، شهوت‌آلود، گناه آفرین و هویت‌زدای ضد‌ معنویت است.

مدیر ستاد اقامه نماز در این مراسم گفت: یکی از مهم ترین اهداف های ستاد اقامه نماز استان البرز این است که بتواند شعار سال ستاد را با برنامه و منظم برای همه ی نسل ها اجرائی کند و بر این تصمیم است که؛ مراسم و برنامه ها را در پایگاه های هر منطقه از استان که مساجد هستند پیاده کند زیرا که هر نوع قشر از مردم در هر سن برگرفته از دانشجو، دانش آموز، شاغل و غیره در مساجد حضور دارند.

و در پایان مراسم از حجت الاسلام نعیمی و برترین مربیان طرح صالحین بسیجی در مباحث معرفتی دینی و سیاسی، تجلیل و از خانواده های شهدا تقدیر به عمل آمد که ستاد اقامه نماز استان هدایای این مراسم را تدارک دیده بود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا