اخبارفارس

جشن تکلیف ۲۰۰۰ نفری دانش آموزان مدارس ناحیه ۲ برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ پنجم اسفند ماه، جشن تکلیف ۲۰۰۰ نفری دانش آموزان مدارس ناحیه ۲ شیراز با همکاری ستاد اقامه نماز استان فارس و با حضور علیپور رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه ۲ شیراز در محل مجتمع بزرگ فرهنگی علوم پزشکی برگزار شد.

در این مراسم دانش آموزان به صورت نمادین به دور کعبه نمادین طواف کردند.

علیپور رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه ۲ شیراز گفت: امروز شما دانش آموزان باید مثل الان که دور کعبه می‌گردید، دور خدا بگردید و هدفتان از همین الان خدا باشد. بهترین الگوی زندگی طبق فرمایش پیامبر اسلام که فرمود: “نور چشم من ۲ چیز است، یک نماز و دو فاطمه(س). این پیوند زیبا بین نماز و حضرت زهرا چه معنی و مفهومی دارد؟ مفهوم این است که عفت و حجاب در کنار نماز شکوفا می‌شود.

وی همچنین افزود: اگر می‌خواهید در زندگی موفق باشید حتما به نمازتان اهمیت بدهید و از آن غافل نشوید. امروز راه زندگی شما مشخص شده و این مسیر می‌طلبد که شما چراغ راه زندگی خود را در راه نماز قرار بدهید.

خاطرنشان می‌شود جشن عبادت دانش آموزان مدارس تحت پوشش ناحیه ۲ آموزش و پرورش شیراز به صورت نمادین در مدارس برگزار خواهد که یکی از آن ها مجتمع آموزشی علوم پزشکی شیراز بود.

جشن تکلیف 2000 نفری فارس جشن تکلیف 2000 نفری فارس جشن تکلیف 2000 نفری فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا