اخبارکردستان

جشن تکلیف فرزندان کارکنان بانک مسکن کردستان برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان: نماز انسان را از کارهای نهی شده باز می دارد. در دنیای امروز و پر مشغله نماز انسان را به آرامش می رساند(الابذکرالله تطمئن القلوب).

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، هشتم اسفند ماه همایش تجلیل از خادمان نماز و جشن تکلیف فرزندان کارکنان مدیریت امور شعب بانک مسکن استان با حضور مدیر و کارشناسان ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

در این جلسه امید راستین مدیر امور شعب بانک مسکن استان ضمن عرض خیر مقدم به حضور مدعوین و تبریک آغاز سن تکلیف فرزندان کارکنان و تقدیر از خانواده ها و کارکنان اظهار داشت: این حرکت نقطه عطفی است در جریان زندگی  نومکلفان که امیدوار هستم در پناه حق تعالی همواره موفق و سربلند باشند.

در ادامه عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تشکر از مدیریت امور شعب استان برای برگزاری این همایش ارزشمند و ماندگار و تشکر از حضور خانواده ها و فرزندان آن ها گفت: در بین همه عبادات، خداوند برای نماز جایگاه خاصی را قائل شده و در قرآن بطور ویژه به آن پرداخته است.

وی افزود: نماز آنقدر پر اهمیت است که پیامبر اسلام(ص)می فرمایند: نماز ستون دین است‌ یعنی دین تا زمانی استوار است که نماز را داشته باشیم. خداوند در آیه ۱۶۲ سوره مبارکه انعام سایر اعمال را کلی مطرح می کند ولی نماز را منحصرا مجزا مطرح می فرمایند که این نشان از اهمیت نماز است.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود اظهار داشت: نماز انسان را از کارهای نهی شده باز می دارد. در دنیای امروز و پر مشغله نماز انسان را به آرامش می رساند(الابذکرالله تطمئن القلوب).

مطمئنا والدینی که اهل نماز هستند و فرزندان خود را در این راه هدایت کنند بهترین خدمت را به آنان کرده اند و باید توجه داشت که همه انسان های روی کره زمین به خالق اعتقاد دارند منتها هر کسی به شیوه ای خالق هستی را پرستش می کند اما در اسلام نماز بهترین شیوه و زیباترین عبادت خداوند است.

مدیر ستاد اقامه نماز استان در ادامه گفت: برگزاری این مراسمات ارزشمند است و باعث یادآوری اهمیت نماز می شود. الان بهترین وقت آموزش و یاددهی نماز به فرزندان است و باید هر چیزی به وقتش یادداده شود تا اثر مورد انتظار را داشته باشد.

جشن تکلیف فرزندان کارکنان بانک مسکن استان برگزار شدجشن تکلیف فرزندان کارکنان بانک مسکن استان برگزار شد

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا