آذربایجان غربیاخبار

جشن تکلیف فرزندان پرسنل کادر درمان تامین اجتماعی آذربایجان غربی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان غربی، در روز دوازدهم اسفند ماه همایش تجلیل از خادمان نماز و جشن تکلیف فرزندان پرسنل کادر درمان تامین اجتماعی استان آذربایجان غربی با حضور کارشناسان ستاد اقامه نماز استان و نفرات برتر مسابقه کتابخوانی و نقاشی با موضوع نماز و مهدویت در سالن اجتماعات اداره کل تامین اجتماعی استان برگزار شد.

این مراسم با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید و سرود ملی آغاز شد و سپس فرزندان پرسنل کادر درمان با اجرای برنامه‌های متنوع و جذاب مانند دکلمه خوانی، اقامه نماز و جنگ شادی از رسیدن به سن عبادت و انجام اعمال و تکالیف الهی جشن گرفتند.

این جشن با هدف آشنایی فرزندان پرسنلی کادر درمان با معارف و احکام دینی، ترویج فرهنگ اقامه نماز و عفاف و حجاب و ایجاد انگیزه و علاقه در آنها برای انجام اعمال و تکالیف الهی به منظور اجرای برنامه‌های فراگیر پرورشی که در راستای تعالی فرهنگی و اخلاقی جامعه طراحی شده‌اند، برگزار شد.

در پایان این مراسم، از خادمان نماز و نفرات برتر مسابقه کتابخوانی و نقاشی با موضوع نماز و مهدویت با اهدای لوح تقدیر و جوایز نقدی و غیر نقدی تجلیل به عمل آمد. همچنین از برخی از پرسنل کادر درمان تامین اجتماعی استان که در زمینه نماز فعالیت‌های برجسته‌ای داشته‌اند، نیز تقدیر شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا