اخبارلرستان

جشن تکلیف فرزندان کارکنان دیوان محاسبات لرستان برگزار شد

به گزارش روابط ستاد اقامه نماز استان لرستان، جشن تکلیف فرزندان کارکنان دیوان محاسبات استان با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی و دیگر اعضای این مجموعه در تاریخ بیست و پنجم آبان ماه برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان در جشن تکلیف فرزندان کارکنان دیوان محاسبات اظهار داشت: جشن عبادت برنامه ای است که آغازگر یک حرکت منسجم برای گام برداشتن در مسیر ارزش های دینی و معنوی محسوب می شود و به تکلیف رسیدن ، یک عید به حساب مى آید ، چون از نظر عقلى و جسمى به حدى رسیده ایم که خداوند به ما دستور مى دهد و ما خوشحالیم که خواسته ها و دستورهاى او را اطاعت کنیم و بنده شایسته او به حساب آییم، ما با جشن تکلیف نعمتهاى خدا را گرامى مى داریم و این روز بزرگ را که در آن به سنّ تکلیف رسیده ایم ، بعنوان یک روز پرشکوه و خاطره اى به یادماندنى به یاد مى سپاریم.

وی گفت: رسیدن به سن تکلیف، سنی است که یکسری دستورات دینی باید فرد انجام دهد و مسئولیت پذیر باشد و این دستورالعمل ها و تعالیم دینی برای هدایت انسانها و رسیدن به قرب الهی و کمال می باشد و خداوند کسی که به سن تکلیف می رسد مسیر راهنما و هدایت زندگی را برای آن مشخص می‌کند که ما می‌توانیم از طریق آن به جایگاه واقعی انسان دست یابیم.

چراغی عنوان کرد: خداوند کسی که به سن تکلیف می رسد مسیر راهنما و هدایت زندگی را برای آن مشخص می‌کند که ما می‌توانیم از طریق آن به جایگاه واقعی انسان دست یابیم.

در پایان این مراسم با اهدا لوح سپاس و هدایایی از طرف دیوان محاسبات کشور از فرزندان همکاران به سن تکلیف رسیده  تجلیل به عمل آمد.

برگزاری جشن تکلیف فرزندان کارکنان دیوان محاسبات استانبرگزاری جشن تکلیف فرزندان کارکنان دیوان محاسبات استانبرگزاری جشن تکلیف فرزندان کارکنان دیوان محاسبات استان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا