اخبارخراسان جنوبی

جشن تکلیف فرزندان پسر کارکنان دستگاههای اجرایی خراسان جنوبی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی، در روز پنج شنبه دوم آذر ماه  با حضور حجت الاسلام و المسلمین کمیلی مدیر ستاد اقامه نماز استان، مدیر آموزش و پرورش بیرجند، مدیران کل و فرزندان وخانواده ها کارکنان دستگاه های اجرایی، جشن تکلیف فرزندان پسر کارکنان دستگاه های اجرایی در محل سالن ایثار شهرستان بیرجند برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان ،در این جشن ضمن تبریک هفته بسیج و تبریک به نومکلفانی که در جشن عبادت شرکت کرده بودند، ارتباط مستمر فرزندان با نماز و مسجد را عامل رشد فرهنگی آنان دانست و اشاره کرد: اگر سعادت دنیا و آخرت و عاقبت بخیری میخواهید به دو امر نماز اول وقت و احترام به اولیا اهتمام داشته باشید.

کمیلی نیز با ذکر احادیثی از ائمه اطهار علیهم السلام بر لزوم اهتمام تازه به سن تکلیف رسیده به فرائض دینی تاکید کرد و خاطر نشان کرد: از همین امروز که به سن تکلیف رسیده اید بر انجام وظایف بندگی خود پایبند باشید تا شاهد آثار آن در زندگی و تحصیل خود باشید.

اجرای برنامه های شاد و مفرح و مسابقه توسط حجت الاسلام و المسلمین موسوی از مدرسین بومی استان از جمله برنامه های این جشن بود .

در پایان هم به فرزندان کارکنان دستگاه های اجرایی که به سن تکلیف رسیده بودندلوح تقدیر و هدیه از سوی مدیر کل دستگاه اهدا شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا