اردبیل

جشن تکلیف فرزندان کارکنان شهرک های صنعتی استان اردبیل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، روز پنجشنبه دوم آذرماه، مراسم جشن تکلیف و همچنین تقدیر از برندگان مسابقه نقاشی نماز فرزندان کارکنان شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان،مدیرکل و کارکنان و جمعی از فرزندان کارکنان شرکت برگزار شد.

الله شکر عبدی مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل در این مراسم، با اشاره به فراز هایی از پیام مقام معظم رهبری به بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز گفت: پدران و مادران نقش مهم و اساسی در تربیت دینی فرزندان بر عهده دارند و باید آمادگی لازم را در فرزندان خود در مرحله ورود به سن تکلیف با ارائه آموزش های لازم ایجاد نمایند.

عبدی زمینه سازی برای عبادت، الگو بودن، آموزش احکام و مسایل عبادی، نظارت و مراقبت از فرزندان را از وظایف اصلی پدران و مادران در تربیت فرزندانشان توصیف کرد و افزود: هدایت فرزند به سمت نماز و آموزش نماز از بزرگترین حقوق فرزندان بر والدین می باشد.

حجت الاسلام و المسلمین بهشتی از اساتید حوزه هم در این مراسم  با اشاره به آیات شریفه سوره کوثر طی سخنانی اظهار داشت: نماز تشکر از خداوند است و معنا چنین می‌شود که؛ بر این نعمت، خداوند را شکر کن که این شکر با نماز و قربانی می‌باشد لذا از این آیات؛ شکر بودن نماز بر نعمت‌ها به‌دست می‌آید.

در انتهای این مراسم طی اهدای هدایا و جوایزی از فرزندان نومکلف و همچنین برندگان مسابقه نقاشی نماز ویژه فرزندان کارکنان شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

جشن تکلیف فرزندان کارکنان شرکت شهرک‌های صنعتی اردبیل

جشن تکلیف فرزندان کارکنان شرکت شهرک‌های صنعتی اردبیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا