آذربایجان غربیاخبار

جلسه شورای اقامه نماز و جشن تکلیف فرزندان کارکنان بیمه سلامت آذربایجان غربی

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان غربی، جلسه شورای اقامه نماز و جشن تکلیف فرزندان همکاران اداره کل بیمه سلامت آذربایجان غربی با حضور جعفری، مدیرکل، اشتری، معاونت بیمه سلامت و تیموری دبیر اقامه نماز و سایر کارشناسان و حجت الاسلام و المسلمین پناهی، مدیر ستاد اقامه نماز استان، روز چهارشنبه بیست و چهارم آبان در سالن جلسات اداره کل بیمه سلامت برگزار شد.

تیموری دبیر اقامه نماز گفت: بحث شورای اقامه نماز از پارسال با حضور مجیدی معاون بیمه درمان، تیموری رئیس حراست، مرندی امام جماعت بیمه سلامت در حال اجرا است و تا پایان سال همین روال را ادامه خواهیم داد.

دبیر ستاد اقامه نماز بیمه سلامت گفت:بر آن امید هستیم که سال جاری جزو دستگاه های برتر استان باشیم. در موضوع کتاب برای استفاده همکاران یک کتابخانه مذهبی ایجاد کردیم و همچنین برنامه های مذهبی متعددی از جمله زیارت عاشورا و… بصورت مستمر در اداره اجرا میشود.

وی افزود:‌ تمامی ادارات شهرستان ها دارای نمازخانه مجهز هستند و ما هر ساله بصورت میدانی بر وضعیت نمازخانه ها نظارت می کنیم.

جلسه آیین تبریک جشن تکلیف فرزندان همکاران اداره کل بیمه سلامت آذربایجان غربی برگزار شد

حجت الاسلام و المسلمین پناهی، مدیر ستاد اقامه نماز گفت: نماز برای خودسازی و انسان سازیست، بسیاری از دلایلی که بر دوری از نماز وجود دارد به علت بصیرت کم جامعه است.

وی افزود: طبق فرمایش پیامبر اسلام در جامعه اخر الزمان به حدی منکرات زیاد خواهد شد که دیندار ماندن مثل نگه داشتن آهن گداخته در دست است و دینداری سخت و سخت تر خواهد شد. در استان ما کلاس های عرفانی کاذب در حال اجراست که تا بدین حال بالای نهصد نفر را درگیر چنین جریاناتی کرده است.

وی در ادامه گفت: متاسفانه در جامعه فعلی گناه و اشتباه مایه فخر شده است.  بسیاری از ارزش های اسلامی ما در حال از بین رفتن است ازجمله به عنوان مثال در غرب حلقه خانواده از بین رفته است و ما نیز باید در امور خانواده تمرکز ویژه داشته باشیم و در ادارات خانواده ها را در مراسمات مذهبی دخیل کنیم و سعی در پاسخگویی به چرایی های این نسل جدید داشته باشیم.

در پایان جلسه از افراد برتر فعال در زمینه نماز و اقامه آن و همچنین فرزندان نو مکلف تقدیر و هدایایی تقدیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا