اخباراردبیل

جشن تکلیف فرزندان کارکنان ورزش و جوانان استان اردبیل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، روز یکشنبه بیست و هشتم آبان ماه همزمان با سالروز میلاد فرخنده حضرت زینب سلام الله علیها، مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل، مدیرکل ورزش و جوانان، کارکنان و خانواده آنان برگزار شد.

الله شکر عبدی مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل در این مراسم با تبریک سالروز میلاد حضرت زینب سلام الله علیها طی سخنانی اظهار داشت: هدف از برگزاری جشن عبادت برای فرزندان، ایجاد شور برای عبادت و نزدیکی به خداوند متعال است و افزود: باید تلاش کنیم فرزندانمان را با آنچه آنها را به معنویت و رسیدن به سعادت و رستگاری سوق می دهد آشنا کنیم و زیبایی های دین اسلام را به آنها بچشانیم.

عبدی با اشاره به آیه شریفه ” وَأْمُرْ أَهْلَکَ بِالصَّلَاهِ وَاصْطَبِرْ عَلَیْهَا “؛ زمینه سازی برای عبادت را از وظایف اصلی پدران و مادران در تربیت فرزندانشان توصیف کرد و افزود: هدایت فرزند به سمت نماز و آموزش نماز از بزرگترین حقوق فرزندان بر والدین می باشد.

در این مراسم که همراه با برنامه های شاد و مفرح برای کودکان برگزار شد، نو مکلفان در آخر هدایای خود را از دست مسئولین دریافت کردند.

مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان ورزش و جوانان اردبیل

مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان ورزش و جوانان اردبیل

مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان ورزش و جوانان اردبیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا