اخبارایلام

جشن تکلیف ۲۰۰۰ دانش‌آموز دختر ایلامی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام، جشن تکلیف ۲۰۰۰ دانش‌آموز دختر ایلامی در روز سه شنبه دهم بهمن ماه و با حضور مسئولین استانی در محل مصلی بزرگ شهر ایلام برگزار شد.

علی درویشی مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام در آیین جشن تکلیف ۲۰۰۰دانش‌آموز دختر شهرستان در مصلی امام خمینی (ره) شهر ایلام، اظهار کرد: امسال بیش از ۸ هزار دانش‌آموز دختر و پسر در مدارس دولتی و غیردولتی استان، عید بندگی خود را جشن خواهند گرفت.

درویشی با بیان اینکه تا ماه مبارک رمضان به تناوب برای دانش‌آموزان دختر و پسر جشن رسیدن به سن عبادت گرفته می‌شود، افزود: جشن تکلیف فرصتی در راستای آشنایی دانش‌آموزان با مسائل دینی است.

وی با اشاره به اینکه دانش‌آموزان در این مراسم معنوی با انجام و اعمال فرایض دینی، انجام واجبات، ترک محرمات و همچنین رعایت حجاب اسلامی آشنا خواهند شد، خاطر نشان کرد: برنامه‌های متنوع فرهنگی و مذهبی در سطح استان برای دانش‌آموزان تدارک دیده شده است.

مدیرکل آموزش پرورش استان ایلام یادآور شد: انجام و اعمال فرایض دینی، انجام واجبات و ترک محرمات و همچنین رعایت حجاب اسلامی از مباحثی بود که در این مراسم بر آن تاکید شد.

مراسم جشن تکلیف ۲۰۰۰ دانش‌آموز دختر ایلامی با اجرای برنامه‌های متنوع و مناسب با سن کودکان برای ایجاد یک خاطره خوب از شروع بندگی و همزمان با سراسر استان برگزار گردید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا