اخبارلرستان

جشن تکلیف دانش آموزی هزار نفره در شهرستان نورآباد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، جشن تکلیف دانش آموزی هزار نفره در شهرستان نورآباد با حضور امام جمعه، فرماندار و دیگر اعضا آموزش و پرورش این شهرستان در تاریخ هشتم اسفند ماه برگزارشد.

امام جمعه شهرستان نورآباد در مراسم جشن تکلیف دانش آموزی اظهار داشت: یکی از اقدامات تربیتی اسلامی در آموزش و پرورش، برگزاری جشن تکلیف و آشنایی دانش‌‌آموزان با وظایف دینی و شرعی بوده، لذا با برنامه‌های مفرح و متناسب با سن دانش‌آموزان سعی در به‌ یادماندنی کردن این روز برای دختران داریم.

وی گفت: تربیت دانش آموز تراز انقلاب اسلامی، از رویکردهایی است که در استان لرستان همواره داشته‌ایم، چراکه این نگرش از رسالت‌های اصلی آموزش و پرورش است و این جشن به عنوان یک خاطره شیرین معنوی برای دانش آموزان عزیز یک عید است.

این مقام مسئول عنوان کرد: در حقیقت رسیدن به سن تکلیف یک موهبت الهی است که دختران دانش‌آموزان با پوشیدن چادرهای سفید تزیین شده، ورود به سن تکلیف و تعهد قلبی با پروردگار برای به‌جای آوردن تکالیف دینی و عبادی را جشن می گیرند.

برگزاری جشن تکلیف دانش آموزی هزار نفره در شهرستان نورآبادبرگزاری جشن تکلیف دانش آموزی هزار نفره در شهرستان نورآبادبرگزاری جشن تکلیف دانش آموزی هزار نفره در شهرستان نورآبادبرگزاری جشن تکلیف دانش آموزی هزار نفره در شهرستان نورآباد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا