اخبارفارس

جشن تکلیف دانش آموزان دختر مدارس شهرستان بیضا برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ هشتم اسفند ماه، جشن تکلیف دانش آموزان دختر مدارس شهرستان بیضا با همکاری اداره آموزش و پرورش و ستاد اقامه نماز این شهرستان با حضور فرهادی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بیضاء و حجت الاسلام درویشی امام جمعه این شهرستان در محل حسینیه شهدای بیضا برگزار شد.

فرهادی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بیضاء گفت: حدود چهارصد نفر از دانش آموزان دختر مدارس شهر و روستاهای شهرستان بیضاء در مراسمی به سن تکلیف رسیدن خود را جشن گرفتند. همزمان با نیمه شعبان خجسته میلاد سراسر نور و با سعادت حضرت ولی عصر «عج» در راستای اجرای یکی از طرح های سند تحول بنیادین آموزش و پرورش که همان ترغیب و تشویق دانش آموزان به انجام تکالیف و احکام شرعی به ویژه اقامه نمازبوده در قالب مراسم جشن تکلیف دانش آموزان دختر مدارس شهر و روستاهای این شهرستان در حسینه شهدای بیضا برگزارشد.

جشن تکلیف دانش آموزان فارس

وی افزود: در این مراسم که حدود ۴۰۰ نفر از دانش آموزان مدارس شهر و روستاهای این شهرستان حضور داشتند با اجرای چند برنامه فرهنگی همراه با اهداء یک جلد قرآن کریم، چادر نماز، سجاده ، مهر و تسیبح دانش آموزان به سن تکلیف رسیدن خود را جشن گرفتند.

اقامه نماز جماعت ظهر و عصر به امامت حجت الاسلام درویشی امام جمعه این شهرستان و پذیرایی از دانش آموزان از دیگر برنامه های این مراسم بود.

این برنامه معنوی فرهنگی با همکاری مدیر دالقرآن سجادیه، مدیران، مربیان پرورشی مدارس، کانون فرهنگی رهپویان وصال، حوزه مقاومت حضرت روح الله بسیج دانش آموزی، جمعی از خیرین، شورای معاونین مدیریت آموزش و پروش و کارشناس قرآن، عترت و نماز این شهرستان برگزار شد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا