اخباراصفهان

جشن عبادت دانش آموزان دختر منطقه امامزاده بادرود شهرستان نطنز برگزار شد

دبیر اقامه نماز شهرستان نطنز: برای آشنایی بیشتر دانش آموزان نسبت به سن تكلیف پدران، مادران، اولیا و مربیان مهمترین نقش را بر عهده دارند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، جشن تکلیف دانش آموزان دختر منطقه امامزاده بادرود شهرستان نطنز اصفهان روز شنبه نوزدهم اسفند ماه در امام زاده آقا علی عباس و شاهزاده محمد علیهما السلام برگزار شد.

جشن تکلیف فرشتگان دختران سوم ابتدائی با حضور بیش از ۲۵۰ دانش آموز در منطقه امامزاده بادرود به اتفاق مسئولین شهرستان نطنز و بخش امامزاده با اجرای حجت‌الاسلام والمسلمین واثق برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین عقیلی امام جمعه بادرود، محمد عملی رئیس آموزش و پرورش بخش امامزاده بادرود و حجت الاسلام والمسلمین موسوی زاده دبیر اقامه نماز شهرستان در این جشن شکوفایی شرکت کردند.

در ابتدای این مراسم رئیس اداره آموزش و پرورش ضمن عرض خیر مقدم و تبریک به دانش آموزان افزود: دانش آموزان با رسیدن به سن تکلیف باید از انجام کارهای حرام پرهیز و واجبات الهی را انجام دهند.

وی ادامه داد و گفت: مهمترین واجب الهی اقامه نماز می باشد که شما عزیزان از امروز به انجام این امر مهم موظف هستید.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی زاده به ایراد سخن پرداخت و بیان کرد: مراسم جشن تکلیف یا همان جشن عبادت یکی از جشن‌ هایی است که وقتى دانش آموزان پسر یا دختر به سنّ معیّنى رسیدند و بالغ شدند، برگزار می شود.

دبیر اقامه نماز شهرستان جشن تکلیف را آغازگر یک حرکت منسجم برای گام برداشتن در مسیر ارزش های دینی و معنوی دانست و افزود: برای آشنایی بیشتر دانش آموزان نسبت به سن تکلیف پدران، مادران، اولیا و مربیان مهمترین نقش را بر عهده دارند.

دکلمه خوانی، برگزار سرود همگانی، اهداء جوایز، اجرای مسابقه و برنامه های شاد و مفرح از دیگر برنامه های اجرا شده در این روز بوده است.

در پایان مراسم نماز جماعت ظهر و عصر به امامت حجت الاسلام والمسلمین عقیلی برگزار و از دانش آموزان به صرف ناهار پذیرایی شد.

جشن تکلیف دانش آموزان دختر منطقه امامزاده بادرود شهرستان نطنز اصفهان

جشن تکلیف دانش آموزان دختر منطقه امامزاده بادرود شهرستان نطنز اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا