اخبارکردستان

جشن تکلیف دانش آموزان مدارس غیر دولتی در استان کردستان برگزار می شود

مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان: نظر به اهمیت موضوع لازم است ضمن در نظر گرفتن همه جوانب و تقسیم کار مناسب میان همه بخش های مسئول با حضور حداکثری شاهد جشن تکلیف ماندگاری در مرکز استان باشیم.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، دهم دی ماه جلسه برنامه ریزی و هماهنگی جهت برگزاری جشن تکلیف دانش آموزان نواحی یک و دو آموزش و پرورش شهر سنندج با حضور مدیر و کارشناسان ستاد اقامه نماز استان ، معاون پرورشی، رئیس اداره مشارکت های مردمی و روسای ادارات مربوطه در اداره کل و معاونین پرورشی نواحی یک و دو سنندج برگزار شد.

در این جلسه طیبی راد معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان ضمن تشریح اهداف تعیین شده به منطور برگزاری مراسم نمادین جشن تکلیف دانش آموزان  مدارس غیر دولتی نواحی یک و دو سنندج اظهار داشت:  در  آموزش و پرورش هیچ تفاوتی بین مدارس دولتی و غیر دولتی وجود ندارد و دانش آموز در هر نوع مدرسه ی که باشد جزو جامعه هدف آموزش و پرورش محسوب می شود.

وی افزود: همه ما مؤظف هستیم هر دانش آموزی که به سن تکلیف می رسد وی را با معارف الهی و دینی آشنا بکنیم که خوشبختانه در رویکرد جدید برای ترویج کارهای فرهنگی و نمازی مدرسه دولتی و غیر دولتی با هم فرقی ندارند.

در ادامه اکبر عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تقدیر از این حرکت ارزشمند دینی و فرهنگی اظهار داشت: کار حوزه مشارکت های آموزش و پرورش برای برگزاری جشن تکلیف در مدارس غیر دولتی بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.

وی افزود: نظر به اهمیت موضوع لازم است ضمن در نظر گرفتن همه جوانب و تقسیم کار مناسب میان همه بخش های مسئول با حضور حداکثری شاهد جشن تکلیف ماندگاری در مرکز استان باشیم.

عظیمی گفت: این حرکت از یک نگاه دشمنان را نیز مایوس می کند چرا که آنان در جهت لطمه زدن به باورها و اعتقادات دینی جامعه و بویژه در بین جوانان و نوجوانان مدام در تلاش هستند و سعی می کنند آن ها را نسبت به نماز و آموزه های دینی بی تفاوت کنند لذا ما نباید اهمیت و قدرت عمیق تبلیغی این جشن تکلیف ها را نادیده بگیریم.

در پایان نیز سایر اعضا نکته نظرات خود را بیان و تصمیمات خوبی برای اجرای این جشن اتخاذ شد.

جشن تکلیف دانش آموزان مدارس غیر دولتی در استان کردستان برگزار می شودجشن تکلیف دانش آموزان مدارس غیر دولتی در استان کردستان برگزار می شود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا