اخبارفارس

جشن تکلیف دانش آموزان مدارس شهرستان ممسنی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ چهاردهم بهمن ماه، جشن تکلیف دانش آموزان با همکاری اداره آموزش و پرورش شهرستان ممسنی با حضور حجت الاسلام حسین شاکری امام جمعه ممسنی در محل مسجد جامع امام سجاد (ع) برگزار شد.

حجت الاسلام شاکری امام جمعه شهرستان ممسنی در جشن تکلیف دانش آموزان با تبریک به آنها برای این لباس بندگی و عبودیت گفت: فرزندانم خوشحال باشید از این لطف و محبت الهی که خدای متعال به شما عنایت کرده است.

وی گفت: شما بر سر سفره بندگی خدا دعوت شده‌اید، شکوه و عظمت الهی جلوه ای در زندگی شما نمایان کرده است. شما اکنون به رشد رسیده‌اید و باید احساس بزرگی کنید. شما دیگر از مرحله کودکی جدا شده و به مرز پختگی نزدیک شده‌اید.

امام جمعه ممسنی در ادامه افزود: سعی کنید با خدای متعال دوست شوید و با خدا حرف بزنید. اگر می‌خواهید از تهاجم فرهنگی در امان بمانید، مسجد پایگاه خوبی برای ارتباط با خدای متعال است. به نماز خود اهمیت بدهید و نسبت به این حسی که خدای متعال به شما عنایت کرده افتخار کنید.

وی افزود: اگر نماز را بشناسید و با زیبایی های نماز آشنا شوید به راحتی می‌توانید با آن ارتباط برقرار کنید. بزرگترین دشمن ما شیطان است و هنگامی که بنده به نماز می‌ایستد شیطان به او حسادت میکند، چرا که می‌بیند رحمت الهی او را فرا گرفته است.

در پایان با همکاری اداره آموزش و پرورش هدایایی به دانش آموزان اعطا و نماز جماعت اقامه شد.

جشن تکلیف دانش آموزان فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا