کردستان

جشن تکلیف فرزندان اساتید و کارکنان دانشگاه فرهنگیان استان کردستان برگزار شد

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان کردستان: نماز رشته ارتباطی محکم میان انسان و حق تعالی است و جشن تکلیف سرآغاز این مسیر پر سعادت است.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان به نقل از روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان استان کردستان؛ جشن تکلیف فرزندان اساتید و کارکنان دانشگاه و تجلیل از فعالین نماز، با حضور دکتر سید شهاب ارکیان ریاست دانشگاه فرهنگیان استان کردستان، حجت الاسلام و المسلمین خسروی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان استان، حاج آقا مهربانی، ماموستا مصطفایی امام جماعت پردیس شهید مدرس، معاونین هماهنگی و دانشجویی پردیس ها و تعدادی از اساتید و کارکنان، چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ در مسجد دانشگاه فرهنگیان کردستان برگزار شد.

در ابتدا حجت الاسلام و المسلمین خسروی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان کردستان  ضمن تبریک به فرزندان مکلف گفت: نماز رشته ارتباطی محکم میان انسان و حق تعالی است و جشن تکلیف سرآغاز این مسیر پر سعادت است.

حجت الاسلام و المسلمین خسروی  به سن تکلیف رسیدن را افتخاری دانست که خدا به فرزندانمان اعطا کرده و افزود: بنابراین باید این نعمت را  جشن بگیریم و شکرگزار باشیم.

وی ادامه: ما باید به فرزندان خود بیاموزیم که خداوند نیاز به نماز و عبادت بندگان خود ندارد بلکه ادب حکم می کند به خاطر نعمت های که به ما عطا کرده است، شکرگزار باشیم، که زیباترین نوع شکرگزاری نماز است.

ماموستا مصطفایی امام جماعت پردیس شهید مدرس عنوان کرد : ما باید خود را موظف بدانیم تا احکام دینی را به فرزندمان بیاموزیم و بهترین روش یادگیری کودکان، توجه به والدین است، اگر ما به اقامه نماز اول وقت و تلاوت قرآن تاکید داشته باشیم و خود انجام دهیم، کودک ما نیز آن را امر مهم خواهد دانست و انجام می دهد.

اجرای نمایشنامه، برگزاری مسابقه، قرائت سوگندنامه، هدا یادبود و تجلیل از نومکلفان و از دیگر بخش های این مراسم بود.

خاطر نشان می گردد، در پایان از فعالین نماز دانشگاه فرهنگیان استان کردستان از میان اساتید، کارکنان و دانشجومعلمان تجلیل شد.

منبع خبر: روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان کردستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا