اخبارلرستان

جشن آغاز عبادت و بندگی دختران دانش آموز در شهرستان ازنا برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، مراسم جشن تکلیف ششصد دانش آموز دختر در شهرستان ازنا با حضور امام جمعه این شهرستان و مسئولین آموزش و پرورش در تاریخ هجدهم دی ماه در مصلی این شهر برگزار شد.

امام جمعه شهرستان ازنا در جشن آغاز عبادت و بندگی دختران دانش آموز اظهار داشت: جشن تکلیف، سرآغاز فصل عبادت و بندگی و ارتباط انسان با خداوند متعال است که شما دانش آموزان در برابر خدا باید با انجام تکلیف دینی از گناه دوری کرده تا آینده خود را بسازند و سعادتمند شوند.

وی گفت: دستگاه آموزش و پرورش و خانواده ها در قبال این دانش آموزان معصوم موظف هستند تا به آنان هویت اسلامی و انقلابی ببخشند و در این زمینه باید تعامل داشته باشند و جشن تکلیف  بر شخصیت پاک و پر انرژی  دانش آموزان ، صحه می‌گذارد و  خانواده  هم باید در انجام فرائض دینی به آنان کمک کنند.

این مقام مسئول عنوان کرد: این جشن مقدمه‌ای برای برقراری ارتباط دانش‌آموزان با خالق هستی است که از امروز در برابر خدا باید با انجام تکلیف دینی از گناه دوری کرده تا آینده خود را بسازند و سعادتمند شوند.

برگزاری جشن آغاز عبادت و بندگی دختران دانش آموز در شهرستان ازنا برگزاری جشن آغاز عبادت و بندگی دختران دانش آموز در شهرستان ازنا برگزاری جشن آغاز عبادت و بندگی دختران دانش آموز در شهرستان ازنا

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا