مرکزی

جشن تکلیف فرزندان شرکت گاز استان مرکزی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی، مراسم جشن تکلیف برای ۱۳۵ نفر از فرزندان دختر و پسر کارکنان شرکت گاز استان روز دوشنبه چهارم اردیبهشت ماه با حضور جعفری مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری، حجت الاسلام علی رودبارانی مدیر ستاد اقامه نماز استان، محمدرضا سمیعی مدیر عامل شرکت و جمعی از مدیران ارشد شرکت گاز استان در محل هتل آفتاب اراک برگزار شد.

در این مراسم سمیعی مدیر عامل شرکت گاز استان ضمن خیر مقدم به حاضرین و تبریک این جشن بزرگ به نومکلفان، در خصوص توجه به مسائل تربیتی و روش های دعوت مکلفین به چگونگی بندگی خدا و با خدا بودن و انجام واجبات دینی از جمله نماز و روزه مطالبی را بیان کرد.

در ادامه رودبارانی ضمن خیر مقدم و تبریک عید فطر و فرارسیدن ماه شوال، در خصوص رسیدن به سن تکلیف مطالبی را بیان کرد و گفت: رسیدن به سن تکلیف به ما کمک می کند تا با انجام واجبات در هر روز و سایر عبادت ها به سعادت برسیم.

وی افزود: هر فرصتی که برایمان فراهم می شود باید شکر بخشی از نعمت های خداوند از جمله نعمت حیات و بندگی را به جا آوریم، کسب رضایت اولیا و خدمت به پدر و مادر و اهتمام به نماز اول وقت از جمله عوامل اصلی در رسیدن به سعادت و تعالی انسان است.

اجرای سرود آوای آسمان، مسابقه و برنامه های متنوع و اهداء جایزه به برگزیدگان مسابقه و اهدا لوح یادبود و جایزه به نومکلفان از برنامه های متنوع این جشن بود.

در پایان این جشن بزرگ، نومکلفان نماز خود را به جماعت اقامه کردند. 

جشن تکلیف فرزندان شرکت گاز استان مرکزی

جشن تکلیف فرزندان شرکت گاز استان مرکزی

جشن تکلیف فرزندان شرکت گاز استان مرکزی

جشن تکلیف فرزندان شرکت گاز استان مرکزی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا