اخبارگلستان

جشن تکلیف فرزندان کارکنان پست استان گلستان برگزار شد

جشن تکلیف فرزندان نومکلف کارکنان پست استان گلستان همزمان با جشن اعیاد شعبانیه و ولادت حضرت علی اکبر (ع) روز جوان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان به نقل از اداره کل پست، با حضور حجت الاسلام  زنگانه امام جماعت اداره کل پست استان ، حجت الاسلام قاضوی امام جماعت اداره کل فناوری اطلاعات، مدیران کل حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، مدیر ستاد اقامه نماز استان و جمعی از مسئولین و خانواده‌های همکاران مراسم جشن تکلیف فرزندان نوملکف کارکنان پست استان گلستان در روز شنبه ۱۳ اسفند ماه در سالن همایش پست استان برگزار شد.

مدیرکل پست استان گلستان ضمن خوش آمد گویی، ایام مبارک اعیاد شعبانیه و رسیدن فرزندان به سن تکلیف را تبریک و تهنیت گفت و افزود: هدف از برگزاری این جشن، تقویت روحیه معنوی و مذهبی در نسل کودک و نوجوان است.

وی گفت؛ رسیدن به سن تکلیف کمک می‌کند تا با انجام واجبات هر روز و انجام سایر عبادت‌ها در هر فرصتی که برایمان فراهم می‌شود، شکر نعمت‌های خداوند را به جا آوریم و انشاء الله بتوانید تعالیم و فرایض دینی را به درستی به نسل های بعد منتقل کنیم و علاوه بر بلوغ جسمانی به بلوغ معنوی، روحی و اخلاقی برسانیم.

در ادامه حجت الاسلام قاضوی امام جماعت اداره کل فناوری اطلاعات استان گلستان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز ولادت علی اکبر ( ع) و روز جوان، رهنمودهایی درباره اصول تربیت فرزندان بر مبنای شیوه های اسلامی و قرآنی را ارائه نمود.

 قاسم محمدی مدیر ستاد اقامه نماز استان گلستان در ادامه با موضوع جشن تکلیف بیانات خود را ایراد کرد.

​​​​​​​دکلمه و شعرخوانی توسط فرزندان همکار، پخش کلیپ های مرتبط با مراسم از برنامه های این جشن معنوی بود.

در پایان مراسم لوح تقدیر و هدیه توسط مدیران کل حوزه فناوری اطلاعات، رئیس ستاد اقامه نماز استان همچنین ائمه جماعت حوزه فناوری اطلاعات به فرزندان نومکلف اهدا شد.

با توجه به ایام اعیاد شعبانیه و ولادت حضرت ابوالفضل عباس (ع) و روز جانباز لوحی تقدیری که به همین مناسبت آماده شده بود در این مراسم به همکاران جانباز تقدیم شد.​​​​​​​

جشن تکلیف فرزندان کارکنان پست استان گلستان جشن تکلیف فرزندان کارکنان پست استان گلستان جشن تکلیف فرزندان کارکنان پست استان گلستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا