چهار محال و بختیاری

جشن تکلیف ویژه فرزندان نومکلف کارکنان اداره کل انتقال خون برگزار شد

حجت الاسلام والمسلمین احمدی: رسیدن به سن تکلیف آغاز جشن بندگی و عبادت خدا است

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، جشن تکلیف ویژه فرزندان نومکلف کارکنان اداره کل انتقال خون استان یا حضور حجت الاسلام والمسلمین داوود احمدی کارشناس نماز و مهدویت و رئیس اداره کل انتقال خون استان در سالن جلسات این اداره روز دوشنبه بیست و یکم اسفندماه برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین احمدی ضمن تبریک به کودکان نومکلف گفت: رسیدن به سن تکلیف آغاز جشن بندگی و عبادت خدا است و باید از این پس اجازه ندهید که وسوسه های شیطانی شما را از نماز و حجابتان دور کند و شمارا از اقامه کردن نماز بازدارد.

احمدی در ادامه گفت: باید دقت کرد که در دعوت به نماز موانعی هست که ابتدا باید آن ها را برطرف کنیم و سپس دعوت به نماز را شروع کنیم و گرنه این موانع از قبیل: اقدام نابه هنگام، رفتار والدین و نمازگزاران، رها شدن دعوت(دعوت های مطقی)، شیطان و برنامه های صدا وسیما زحمات مارا خنثی می کند.

وی افزود: اگر کسی قبل از وقت وضو بگیرد، هنگام نماز، نماز بر او روان است، اما اگر هنگام اذان نیاز به تطهیر و وضو و تغییر لباس و شرایت دیگر داشت، نماز بر او سخت خواهد بود.

حجت الاسلام والمسلمین احمدی در پایان گفت: باعث تعجب است ما برای دبستان، مرحله پیش دبستانی می گذاریم و در مهد های کودک، فرزندانمان را با آموزش های ساده و روان آشنا می کنیم تا به رفتن به مدرسه عادت کنند ولی حاضر نیستیم برای نماز، فرزندانمان را قبل از تکلیف با نماز آشنا کنیم.

جشن تکلیف ویژه فرزندان نومکلف کارکنان اداره کل انتقال خون برگزار شد

جشن تکلیف ویژه فرزندان نومکلف کارکنان اداره کل انتقال خون برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا