اخبارکهگلویه و بویر احمد

جشن تکلیف دختران کارکنان بنیاد مسکن کهگیلویه و بویراحمد برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کهگیلویه وبویر احمد، مراسم جشن تکلیف فرزندان دختر کارکنان بنیادمسکن استان با حضور مدیر کل بنیاد مسکن، مدیر ستاد اقامه نماز استان و کارشناس نظارت و ارزیابی، روز یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه برگزار گردید.

حجت السلام قاسمی مدیر ستاد اقامه نماز استان در این جلسه بیان کرد: سن تکلیف و انجام عبادات خداوند یکی از نعمتهای بزرگ پروردگار است که خداوند متعال بر نوجوانان عطا کرد و باید دانست که تکلیف دینی مشقت نیست بلکه موهبتی الهی است.

وی گفت: امروز جوانان ما در سایه الطاف الهی و عنایات اهلبیت و در مناسبت های مختلف دینی و مذهبی به دشمنان اسلام و کشور نشان می دهند که نماز و روزه و حجاب و عفاف بزرگترین سلاح در مقابل آنها است.

حجت الاسلام محمودی راد مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان ضمن تبریک ولادت حضرت معصومه(س) بیان کرد: در این جشن زیبای تکلیف در روز ولادت کریمه اهلبیت لازم می دانم که از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد چه در رابطه با مسایل دینی و فرهنگی و چه درامر مسکن محرومین و دیگر خدمات مردمی تشکر و قدردانی کنم.

وی افزود: یکی از اهداف تشکیل این جشن مسأله رشد و جوانی جمعیت است که این امر مهم ترین مولفه قدرت سیاسی و اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی کشورمان است و باید هوشمندانه به آن نگاه کنیم و غفلت ازآن موجب ندامت و پشیمانی خواهد بود.

جشن تکلیف فرزندان کارکنان بنیاد مسکن در کهگیلویه وبویر احمد

جشن تکلیف فرزندان کارکنان بنیاد مسکن در کهگیلویه وبویر احمد

جشن تکلیف فرزندان کارکنان بنیاد مسکن در کهگیلویه وبویر احمد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا