اخبارگلستان

مراسم معنوی جشن عبادت فرزندان کارکنان اداره کل پست گلستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، مراسم معنوی جشن عبادت فرزندان کارکنان اداره پست با حضور قاسم محمدی مدیر ستاد اقامه نماز، جمعی از روحانیون اداره کل اوقاف و امورخیریه، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و با همراهی تعدادی از همکاران پست گلستان در محل مقدس امام زادگان بی بی نور، بی بی حور و ابراهیم (ع) شهرستان گرگان در روز پنج شنبه چهاردهم دی ماه برگزار شد.

قاسم محمدی در این جلسه ضمن تسلیت شهادت جمعی از هموطنان در مراسم سالگرد سردار شهید سلیمانی، بیاناتی در وصف سردار دلها در خصوص ارج نهادن به فرزندان این مرز و بوم عنوان کرد.

وی با اشاره به ضرورت تربیت دینی فرزندان در سنین کودکی، گفت:  آموزش قرآن، نماز و آموزه‌های دینی از نظر تربیت اسلامی قبل از سن آموزشگاهی شروع می‌شود و آموزش و تربیت می‌بایست ضمن برنامه‌ای دقیق و براساس سن رشدی کودک انجام شود. برنامه‌ای که در آن استعدادها و توانایی سنین کودکی در نظر گرفته شده است.

محمدی افزود: تربیت دینی می‌تواند کلیدی‌ترین نقش را در توسعه معنوی و کمال یک جامعه دینی ایفا کند.

مدیر ستاد اقامه نماز در بخش دیگری از سخنان خود گفت: خانواده نقش بسترسازی و پیشگیری را ایفا می کند. اگر در خانواده فرهنگسازی و درونی سازی ارزشها درست و به موقع انجام شود، بسیاری از این مشکلات خود به خود از میان برداشته می شود.

در پایان مراسم، لوح تقدیر و هدیه توسط مدیران کل حوزه فناوری اطلاعات، مدیر ستاد اقامه نماز استان به فرزندان نومکلف و فعالین نماز اهدا شد.

مراسم معنوی جشن عبادت فرزندان کارکنان اداره کل پست گلستان مراسم معنوی جشن عبادت فرزندان کارکنان اداره کل پست گلستان مراسم معنوی جشن عبادت فرزندان کارکنان اداره کل پست گلستان مراسم معنوی جشن عبادت فرزندان کارکنان اداره کل پست گلستان مراسم معنوی جشن عبادت فرزندان کارکنان اداره کل پست گلستان

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا