اخبارخراسان جنوبی

دیدار رئیس مرکز رسیدگی امور مساجد با مدیر ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی، حجت الاسلام و المسلمین مطهری مقدم رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان جنوبی با حجت الاسلام و المسلمین کمیلی مدیر ستاد اقامه نماز استان، در بیست و پنجم مهرماه در محل ستاد اقامه نماز استان دیدار و گفتگو کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان در این دیدار ضمن خیرمقدم به تشریح برنامه ها و فعالیتهای فرهنگی و آموزشی ستاد در سال ۱۴۰۲ پرداخت و افزود: با توجه به رسالت هر دو نهاد ستاد نماز و مرکز رسیدگی به امور مساجد در جذب جوانان و نوجوانان به نماز و مسجد دوره های آموزشی جذب جوانان و نسل نو به نمازویژه امامان جماعت و خادمین مساجد در سطح استان برنامه ریزی شود و ستاد اقامه نماز آمادگی خود را برای اعزام مدرس دوره های امورشی اعلام می دارد.

کمیلی در ادامه به اهمیت اقامه نماز صبح در مساجد اشاره کرد وافزود در بیشتر مساجد نماز صبح اقامه نمی شود ودرب مساجد برای اقامه این فریضه الهی بسته است که باید چاره اندیشی شود.

در ادامه مطهری مقدم  گزارشی از فعالیتها و برنامه های اجرا شده در سطح مساجد استان با محوریت جذب جوانان و نوجوانان به نماز و مسجد ارائه و آمادگی خود را جهت اجرای برنامه ها آموزشی ویژه ائمه جماعات و خادمین و هیات امنای مساجد در سطح استان  با محوریت نماز اعلام کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا