آذربایجان شرقیاخبار

جلسه شورای اقامه نماز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تبریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، جلسه شورای اقامه نماز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز و تفسیر استان، دکتر بینش مدیر کل کانون پرورشی استان، و سایر اعضای شورای اقامه نماز، روز پنجشنبه بیست و هشتم دی ماه برگزار شد.

حجت الاسلام آقاجانی ضمن تشکر از همکاری های کانون با ستاد اقامه نماز با درخواست همکاری و همفکری مضاعف با ستاد، گفت: امروز جوانان و نوجوانان ما نیاز مبرم به آموزش های ویژه در سبک زندگی اسلامی، راهکار های نجات از تبلیغات و سبک زندگی بی هویت غربی دارند، که باید در قالب های هنری از جمله شعر، طنز، تئاتر، داستان نویسی، نقاشی، مسابقه و بازی به نسل نو انتقال داده شود.

وی ادامه داد: یکی از راهکارهای مقابله با ناهنجاری های جامعه فرهنگ سازی نماز است که امید است با استفاده از ظرفیت موجود در کانون و اسایتد آن، قدم مؤثری در توسعه و ترویج امر نماز برداشته باشیم.

بینش با ارائه گزارشی از عملکرد کانون در توسعه و ترویج نماز، گفت: آماده همکاری با ستاد اقامه نماز در فرهنگ سازی نماز هستیم و مربیانی که در این کانون تربیت می شوند آماده برگزاری برنامه های ستاد در ادارات و سطح جامعه می باشند.

حجت الاسلام صابر با توضیح سامانه سجاده، گفت: تمامی برنامه های ابلاغی ستاد مرکز و برنامه های ابتکاری باید تا پایان سال در سامانه بارگزاری شود و در پایان مقرر شد برای بومی سازی تفاهم نامه جلسه ای با کارشناسان هر دو اداره برگزار شود.

شورای اقامه نماز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تبریز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا