اخباراردبیل

دیدار مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان اردبیل با مدیر ستاد اقامه نماز

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، روز شنبه بیستم آبان ماه مصطفی آمون مدیر ستاد هماهنگی کانون ها فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل به اتفاق هیئت همراه با عبدی مدیر استان اردبیل در محل ستاد اقامه نماز دیدار کرد.

عبدی مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل در این دیدار ضمن عرض خیرمقدم و تقدیر از فعالیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد استان با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز اظهار داشت: دل جوان و نوجوان آمادگی افزون تری برای رسیدن به فلاح و رستگاری را دارد و با توجه به اینکه نوجوانان و جوانان مهم ترین مخاطبان فعالیت های فرهنگی و اجتماعی کانون ها در مساجد هستند لذا ضرورت برنامه ریزی و اجرای فعالیت های ترویج نماز در این میان بیشتر احساس می شود.

عبدی با اشاره به برگزاری سی امین اجلاس سراسری نماز با عنوان “نماز نسل نو با تمرکز بر نقش مدرسه،مسجد و دانشگاه” گفت: خانواده، مدرسه و مسجد سه رکن اساسی در تربیت نسل نمازی به شمار می روند و در این میان لازم است متولیان این سه نهاد، هم افزائی و همکاری مضاعفی در راستای اجرای برنامه ها داشته باشند.

وی با اشاره به ویژگی های مسجد تراز اسلامی از دیدگاه مقام معظم رهبری گفت: هم اکنون نهادهای گوناگونی در اداره امور مساجد نقش دارند لذا راهبرد و نظام اداره مساجد نیازمند بازنگری و اصلاح و انسجام است و تجدید حیات معنوی مسجد از اهم وظایف همه ماست.

مصطفی آمون مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل هم در این دیدار ضمن تقدیر از فعالیت های ارزنده ستاد اقامه نماز در نشر فرهنگ نورانی نماز، آمادگی کامل کانون های مساجد را در جهت اجرای برنامه های مشترک بویژه در میان نسل نو اعلام کرد.

 

دیدار مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان اردبیل با مدیر ستاد اقامه نماز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا