اخباریزد

مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد با امام جمعه بخش مرکزی دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، روز شنبه نهم دی ماه،حجت الاسلام و المسلمین موسوی، مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد با آیت الله سید کاظم مدرسی، امام جمعه بخش مرکزی یزد دیدار کرد.

حجت الاسلام موسوی یادآور شد: نیاز است نسبت به افزایش مهارت طلاب جذب شده در آموزش و پرورش در حوزه مباحث دینی و نمازی عنایت بیشتری شود و ستاد اقامه نماز نیز در جهت این امر آمادگی اعزام اساتید مرکز تخصصی نماز خواهد داشت وی همچنین از اقدامات انجام شده در مباحث دینی در مساجد، مدارس تشکر کرد.

وی در ادامه گفت: توجه به طلاب جذب شده در آموزش و پرورش، خانواده ها و مساجد اقدامات خوبی است که باید با برنامه ریزی انجام گیرد و آنچه که در حال انجام است تقویت و هدفمندسازی شود.

وی در پایان سخان خود اظهار داشت: از جمله اقداماتی که بایستی در بخش مرکزی یزد صورت پذیرد، پیگیری مصوبات جلسه گذشته شورای اقامه نماز شهرستان می باشد، که چه دستاورده هایی را به همراه داشته است.

آیت الله مدرسی در پایان جلسه گفت: با توجه به تجربه ای که در یکسال اخیر داشتیم در بعضی مساجد تغییر امام جماعت باعث استقبال بیشتر از نماز جماعت شده است حتی در ستاد نماز جمعه هم تغییراتی انجام شده که نتیجه خوبی داشته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا