اخبارمرکزی

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان مرکزی با مدیر ستاد اقامه نماز دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی، روز چهارشنبه سیزدهم دی ماه سعید نورالهی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان با حجت الاسلام علی رودبارانی مدیر ستاد اقامه نماز استان با هدف توسعه و ترویج فرهنگ نماز در سطح دستگاه های اجرایی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار حجت الاسلام رودبارانی ضمن خوش آمدگویی، تبریک ولادت با سعادت حضرت زهرا(س) و همچنین تسلیت شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی، مطالبی را در خصوص اهمیت اقامه نماز جماعت در دستگاه های اجرایی بیان کرد و گفت: ما برای انجام کارهای مختلف و هماهنگی آن، جلسات زیادی برگزار می کنیم، اگر برای با شکوه تر برگزار شدن اقامه نماز جماعت هم این گونه رفتار کنیم و آن را با جدیت پیگیری کنیم، مطمئن باشید که در هر اداره شاهد برگزاری یک نماز جماعت بسیار باشکوه خواهیم بود.

وی ادامه داد: ما باید آسیب شناسی کنیم و عوامل موثر در شرکت نکردن کارکنان در نماز را بررسی کنیم و برای برطرف کردن آنها راهکارهای عملی ارائه دهیم، حتی می توانیم برعکس آن را انجام دهیم و عواملی که باعث باشکوه تر برگزار شدن اقامه نماز می شود را شناسایی و کاربردی کرد، تا زمینه شرکت تعداد کثیری از کارکنان در نماز را مهیا کنیم.

رودبارانی افزود: تقدیر از فعالان و خادمان نماز، بهترین راه برای تشویق بقیه کارکنان به شرکت در نماز جماعت است.

مدیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی گفت: ستاد اقامه نماز آمادگی خود را برای همکاری و اجرای برنامه های آموزشی ویژه کارکنان و خانواده آنها اعلام می کند.

در ادامه این دیدار نورالهی نیز، ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه ستاد اقامه نماز و تبریک ولادت حضرت زهرا (س) و تسلیت شهادت سردار قاسم سلیمانی، به ارائه گزارشی از روند اجرای فعالیت ها و برنامه های فرهنگی و آموزشی طبق توافقنامه ارسالی از سوی ستاد اقامه نماز پرداخت.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان مرکزی افزود: این اداره کل آمادگی کامل خود را در جهت اجرای برنامه های جهت توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز اعلام می دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا