اخبارمرکزی

جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان مرکزی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی، جلسه کمیته اطلاع رسانی، تبلیغات و امور فرهنگی ستاد اجرایی خدمات سفر استان روز چهارشنبه بیست و سوم اسفند ماه با حضور حسن نجمی مدیر کل صدا و سیما، حجت الاسلام و المسلمین علی رودبارانی مدیر ستاد اقامه نماز استان و اعضاء کمیته، با محوریت نوروز ۱۴۰۳ در محل سالن جلسات صدا و سیما برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام رودبارانی ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه صدا و سیمای استان، گفت: همه اعضاء و دستگاههای عضور کمیته اطلاع رسانی تبلیغ، امور فرهنگی و فضای مجازی ستاد خدمات سفر باید آمادگی کامل داشته باشند تا بهترین خدمات را به مسافران نوروزی ارائه کنند تا میهمانان ما در استان مرکزی با مشکلی مواجه نشوند.

وی گفت: اقدامات ستاد خدمات سفر در حوزه خدمات رسانی و اطلاع رسانی از وضعیت نمازخانه های بین راهی و مساجدی که در مسیر تردد هموطنان قرار دارد در اولویت کارها قرار بگیرد و از طریق مختلف به اطلاع مسافران نوروزی رسانده شود که در اقامه نماز اول وقت وقفه ای برای آنها پیش نیاید.

مدیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی در ادامه گزارشی از روند بازدید کارگروه نظارتی خدماتی سفر استان بیان کرد و گفت: در سطح استان ۳۳ مجتمع خدمات رفاهی، ۵ مسجد و ۱۵ سکوی نماز وجود دارد که به طور مستمر از آنها بازدید می شود و برای رفع نواقص احتمالی به آنها تذاکرات لازم داده شده است.

جلسه کمیته اطلاع رسانی، تبلیغات و امور فرهنگی ستاد اجرایی خدمات سفر استان مرکزی برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا