اخبارمرکزی

جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان مرکزی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی، جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان روز شنبه بیست و پنجم فروردین ماه با حضور فرزاد مخلص الائمه استاندار مرکزی، بهنام نظری معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی، علی اکبر اسدی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، محمود مرادی مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری،حجت الاسلام علی رودبارانی مدیر ستاد اقامه نماز استان و سایر اعضاء کمیته های اجرایی ستاد خدمات سفر استان در سالن جلسات غدیر استانداری برگزار شد.

در این جلسه مخلص الائمه استاندار مرکزی، ضمن خیر مقدم، تبریک ایام و تقدیر و تشکر از کمیته های ستاد اجرایی خدمات سفر استان، گفت: با توجه به تقارن عید نوروز با ماه مبارک رمضان، دستگاه های خدمات رسان و کمیته اطلاع رسانی بدون هیچ کم و کاستی با تمام امکانات موجود و محدودیت های که داشتند تمام تلاش خود را برای خدمات رسانی مطلوب به مسافران نوروزی انجام دادند.

وی گفت: نظارت مستمر و ساماندهی وضعیت نمازخانه ها، مساجد بین راهی و سرویس های بهداشتی در سطح استان مرکزی به خوبی توسط کارگروه های نظارتی در دستگاه های متولی انجام شد و در شهرستان ها هم این نظارت ها به صورت مستمر در تمام ایام عید نوروز انجام و نقاط ضعف و کبودها به متولیان امر گوش زد و نواقص رفع شده بود.

مخلص الائمه به مشکلات مسجد امام سجاد (ع) در ۳۰ کیلومتری اراک، اشاره کرد و گفت: مسئولان امر برای رفع نواقص این مسجد تلاش های بسیار خوبی را انجام دادند، که یکی از مشکلات این مسجد که نبود آب بود به حمدالله برطرف شد و مسافران نوروزی با مشکل مواجه نشدند.

در ادامه حجت الاسلام رودبارانی ضمن تبریک ایام به ارائه گزارشی کامل، از روند بازدید در ایام نوروز ۱۴۰۳ از نمازخانه ها و مساجد مجتمع های خدماتی رفاهی و سرویس های بهداشتی در سطح استان پرداخت و خواستار پیگیری جدی برای رفع مشکلات مسجد سه راهی خمین و مسجد رسول اکرم در محور پرندک زرندیه شد.

وی گفت: در سطح استان مرکزی ۱۴۱ جایگاه نماز در غالب مجتمع خدماتی رفاهی، مسجد، سکوی نماز و جایگاه های سوخت رسان وجود دارد که از مسافران نوروزی به نحو شایسته استقبال کردند.

رودبارانی افزود: در ایام تعطیلات نوروزی بازدید از تمامی این جایگاه ها توسط کارگروه نظارت بر فضاهای  اقامه نماز در محورهای مواصلاتی به طور کامل و پی در پی صورت پذیرفت و با کمک دستگاه های اجرایی ذیربط با نصب بنر و بیلبرد در مسیرهای مختلف به نحو شایسته اطلاع رسانی و هدایت به سمت نمازخانه ها برای اقامه نماز اول انجام شد.

در ادامه این جلسه اعضاء هر یک از کمیته ها، به صورت مختصر گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در ایام نوروز را بیان کردند.

جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان مرکزی برگزار شد

جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان مرکزی برگزار شد

جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان مرکزی برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا